Новини компанії

Квітень 03, 2023

Понад 1,1 млн глядачів побачили трансляції біатлону в лютому-березні на місцевих каналах Суспільного

Завершився черговий сезон змагань з біатлону, який для українських фанатів транслювали місцеві телеканали Суспільного Мовлення, сайт Суспільне Спорт, а також Радіо Промінь. Загалом платформи Суспільного показали 143 гонки (понад 152 години прямих трансляцій) висвітлюючи змагання Кубка світу, Чемпіонату світу, Чемпіонату світу серед юніорів, Чемпіонату Європи та Кубка IBU.

Упродовж лютого та березня трансляції біатлону на місцевих каналах Суспільного Мовлення увімкнули понад 1,1 мільйона глядачів (що проживають у містах 50 тис.+),  серед яких понад 1,06 мільйона старших 18 років, а середня частка трансляцій склала 1,65% (аудиторія 18+, 50 тис.+). В середньому ж біатлон щосекунди дивилось біля 30 тис. глядачів (аудиторія 18+, 50 тис.+).

Трансляції Чемпіонату світу з біатлону в німецькому Обергофі, який тривав з 8 по 19 лютого, стали найуспішнішими показами на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення упродовж лютого. Загалом частка трансляцій Чемпіонату світу склала 1,76% (аудиторія 18+, 50 тис.+). Найбільшою частка була під час трансляції чоловічого спринту 11 лютого — 3,53 shr% (аудиторія 18+, 50 тис.+), а також жіночої естафети 18 лютого — 3,5 shr% (аудиторія 18+, 50 тис.+).

У березні трансляції біатлону також продемонстрували хороші показники. Найбільшою частка була під час жіночої естафети в Естерсунді 11 березня — 2,85 shr% (аудиторія 18+, 50 тис.+). Також високими були частки на трансляціях одиночної змішаної естафети у Нове Место 5 березня — 2,66% (аудиторія 18+, 50 тис.+) та індивідуальної жіночої гонки в Естерсунді 9 березня — 2,47 shr% (аудиторія 18+, 50 тис.+).

Понад 1,8 мільйона переглядів набрали трансляції Кубка світу на сайті Суспільне Спорт. Найпопулярнішими гонками упродовж сезону стали чоловічий мас-старт 19 лютого та чоловіча естафета 18 лютого на Чемпіонаті світу, а також змішана естафета 5 березня на етапі у чеському Нове Место.

Коментували перегони у цьому сезоні коментатори Андрій Столярчук та Владислав Шалота.

У загальному заліку Кубка Націй жіночі та чоловічі збірні України зберегли позиції у десятці лідерів. За підсумками сезону жіноча команда розмістилася на десятому місці, а чоловіча — на дев’ятому. В індивідуальному загальному заліку найкращою з українок стала Юлія Джима, яка зайняла 33-є місце. Серед чоловіків найкращий результат показав Антон Дудченко — 35-е місце.

Зазначимо, Суспільне Мовлення є офіційним транслятором усіх змагань IBU.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.