Новини компанії

Березень 24, 2023

Матч Англія — Україна дивіться та слухайте на Суспільному

У неділю, 26 березня, о 19:00 збірна України з футболу гратиме перший матч у відбірковому циклі на Чемпіонат Європи-2024 проти збірної Англії на Вемблі. Пряма трансляція матчу доступна на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення у цифровому ефірі T2 та кабельних мережах (окрім IPTV та OTT), в ефірі Радіо Промінь та ексклюзивно на MEGOGO — в діджиталі.

Перед початком поєдинку, о 17:40 дивіться студійну програму на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення з ведучими Юлією Столярчук та Віталієм Волочаєм, де говоритимуть про шанси збірної України в матчі проти Англії й загалом у відбірковому циклі на Євро-2024.  У перерві матчу обговорять всі події першого тайму, детальний аналіз поєдинку та післяматчеві коментарі очікують на глядачів одразу по завершенні матчу.

На місцевих телеканалах Суспільного Мовлення та MEGOGO матч коментуватимуть Сергій Пейчев та Вадим Скічко. На Радіо Промінь поєдинок коментуватимуть Вадим Корженко та Олександр Обремський.

Напередодні матчу з Україною, збірна Англії вже встигла провести свій перший матч у відборі перегравши на виїзді збірну Італії з рахунком 2-1.

Зазначимо, за результатами жеребкування збірна України потрапила до квартету C, де її суперниками є збірні Англії, Італії, Північної Македонії та Мальти. До основної частини Євро пройдуть команди, які займуть перші два місця у групі.

• Мальта – Україна, 17 жовтня, 21:45;
  • Україна – Італія, 20 листопада, 21:45.

Трансляція матчів Національної збірної України відбуватиметься у партнерстві з медіасервісом MEGOGO, який є офіційним мовником відбіркового циклу на Чемпіонат Європи-2024.

Дивіться матч Україна – Англія на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення й слухайте в ефірі Радіо Промінь та вболівайте разом із Суспільним.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.