Новини компанії

Лютий 24, 2023

День кримського спротиву та інтерв’ю з медиком з «Азовсталі» — у «Кримському питанні» на Суспільному

25 та 26 лютого о 20:00 дивіться нові випуски проєкту «Кримське питання» на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення і на платформах Суспільне Крим. До Дня кримського спротиву російській окупації ведуча проєкту Олеся Вакуленко поговорить:

  • 25 лютого о 20:00 — з експертами про мітинги під будівлею парламенту Криму 9 років тому, чому тоді проукраїнські сили в Криму програли та як продовжується боротьба за Крим нині?

Гостями ефіру стануть:

 Максим Осадчук — історик, викладач, журналіст;

 Максим Кошелев — журналіст;

 Ахтем Чийгоз — народний депутат, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу;

 Олег Комуняр — віцепрезидент Асоціації футболу АР Крим та м. Севастополь.

  • 26 лютого о 20:00 — із захисником Маріуполя, медиком з «Азовсталі», військовослужбовцем бригади «Азов» Асаном Ісенаджиєвим, який розповість у новому випуску-інтерв’ю про окупацію Криму, блокаду Маріуполя, російсько-українську війну та реабілітацію військовослужбовців.

31 грудня 2022 року парамедик з «Азовсталі» Асан Ісенаджиєв був серед 140 звільнених з російського полону українців. Асан — кримський татарин, родом з Гірея. До війни працював на «швидкій». Під час оборони Маріуполя парамедик надавав допомогу пораненим на «Азовсталі». У травні минулого року під обстрілами він записав відкрите звернення до турецького президента Реджепа Ердогана, в якому попросив допомогти з виведенням захисників Маріуполя на безпечну територію.

Читайте також: Правозахисниця Олександра Дворецька — у «Кримському питанні» на Суспільному

Дивіться онлайн розмову з Асаном Ісенаджиєвим у форматі виїзного інтерв’ю від команди Суспільного, а також токшоу «Кримське питання» на сайтах місцевих телеканалів Суспільного, у записі — на ютуб-каналі Суспільне Крим. 

«Кримське питання» — проєкт регіональної команди Суспільного Мовлення. Над ним працюють журналісти й редактори Суспільне Крим спільно із Суспільне Львів

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Суспільне Крим — офіційний сайт телеканалу Суспільного Мовлення Суспільне Крим, всеукраїнського супутникового телеканалу, який мовить 24/7.

Оперативні новини у соцмережах: 

Фото — Олександра Єфименко