Новини компанії

Лютий 17, 2023

Правозахисниця Олександра Дворецька — у «Кримському питанні» на Суспільному

18 лютого о 20:00 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення та на платформах Суспільне Крим новий випуск-інтерв’ю проєкту «Кримське питання». Ведуча Олеся Вакуленко зустрінеться з учасницею кримського Євромайдану, правозахисницею та керівницею управління Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Олександрою Дворецькою, яка розповість про початок окупації Криму, спротив російській агресії та про роботу з вимушеними переселенцями. 

Читайте також: Підтримка України Японією — інтерв’ю «Межі» з японським журналістом Хірано Такаші 

Олександра Дворецька народилася в селі Ароматне в Криму. З 2011 до 2014 року була координаторкою Мережі правових приймалень Криму та засновницею Кримського правозахисного центру «Дія». Після анексії півострова росією Дворецька переїхала до Києва, де весною 2014 року разом з активістами луганського Правозахисного центру «Поступ», Кримського правозахисного центру «Дія» і Громадського сектору Євромайдану в Луганську заснувала ініціативу «Восток SOS». В лютому 2020 року стала організаторкою форуму «Age of Crimea», присвяченого 6-й річниці окупації Криму. В межах форуму Президентом України було підписано Указ про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. У 2022 році Олександра Дворецька стала керівницею управління Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. 

Вже завтра дивіться розмову з Олександрою Дворецькою у форматі виїзного інтерв’ю від команди Суспільного, а також онлайн «Кримське питання» на сайтах місцевих телеканалів Суспільного, у записі — на ютуб-каналі Суспільне Крим.

«Кримське питання» — проєкт регіональної команди Суспільного Мовлення. Над ним працюють журналісти й редактори Суспільне Крим спільно із Суспільне Львів

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві телерадіокомпанії та супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Суспільне Крим — офіційний сайт телеканалу Суспільного Мовлення Суспільне Крим, всеукраїнського супутникового телеканалу, який мовить 24/7.

Оперативні новини у соцмережах: