Новини компанії

Грудень 22, 2022

Сергій Притула озвучив «Хоробру казку» від Суспільного

Волонтер та засновник однойменного благодійного фонду Сергій Притула озвучив нову історію проєкту Суспільного «Хоробрі казки». Казку «Як волонтери зірки купували» презентували у телеграм-каналі Суспільне Казки та ютуб-каналі «Бробакс».

«Казка чудова, дуже сподобалася і розчулила. Такі казки потрібні. Дітям треба відволікатися на щось добре, особливо у такі часи. Історії волонтерського руху, які зараз творять українці, всі разом спільними зусиллями, — це невигадані історії про добро, підтримку і любов, які перемагають зло, при чому буквально. Дякую за можливість долучитися до доброї справи», — розповів Сергій Притула

Читайте також: Тімур Мірошниченко — голос нової «Хороброї казки» Суспільного

У казці йдеться про волонтерів, які прийшли на допомогу хоробрим воїнам світла проти військ лихого загарбника. Увесь народ об’єднався не допускаючи темряви на своїй землі. 

Під час запису Сергій Притула з особливим теплом згадав історії дітей, які у найрізноманітніші способи намагаються допомогти армії: «Я вдячний українським дітям, які так само докладаються до спільної справи і вражають новими й новими способами допомогти ЗСУ: печуть, плетуть браслети, грають у шашки, влаштовують вікторини, малюють і продають картини, щоб зібрати кошти. Наші діти різко подорослішали і докладають усіх зусиль для нашої спільної перемоги. Дякую вам всім за ваш внесок і вашу роботу! Ви великі молодці!» 

«Волонтерський рух в Україні — унікальне явище. Тисячі людей щодня невтомно працюють на підтримку нашої армії, на одну спільну мету. У такій простій і зрозумілій казці ми хотіли зафіксувати цю віру та надпотужну силу єднання», — додала Вікторія Мурована, генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного.

Читайте також: «Любий мамозавр» — Антоніна Хижняк озвучила нову казку від Суспільного

Казки нового часу — це терапевтичні історії спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюють дітям нові реалії, що наскрізно присутні в цікавих оповідях зі щасливими завершеннями. Концепти 12 тем, які лягли в основу казок: розлука, підтримка, доброта, дружба, солідарність та інші. Їх пропрацьовували на нетравматичність з авторкою текстів Іриною Виговською, психологинею Маріанною Новаковською та соціологинею Вікторією Бриндзою. Ілюстрації Георгія Сагітова дають простір для уяви кожного, хто слухає казки, асоціативність дозволяє домислити, дофантазувати.

Вмикайте «Хоробрі казки» дітям в укриттях, у довгій дорозі, в евакуації чи вдома під час комендантської години. А також використовуйте як засіб відволікання малят від тривог, викликаних обстрілами і сиренами. Завантажуйте на телефони й планшети і слухайте разом, коли зникає мережа, на телеграм-каналі Суспільне Казки та ютуб-канал «Бробакс», а також на платформах для подкастів (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, SoundCloud та інші).

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини й радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцеві мовники. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

Фото — пресслужба Благодійного фонду Сергія Притули