Новини компанії

Грудень 08, 2022

Тімур Мірошниченко — голос нової «Хороброї казки» Суспільного

Український ведучий та незмінний коментатор Євробачення Тімур Мірошниченко став голосом нової історії проєкту Суспільного «Хоробрі казки». Казку «Бульбашки для зайчика Вжуха» презентували в четвер у телеграм-каналі Суспільне Казки та ютуб-каналі «Бробакс».

Це історія пана Бульки, дивовижні мильні бульбашки якого тішили дорослих і дітлахів. Одного дня він створив щось справді магічне й захистив ціле місто. 

«Чому гучно працює ППО? Чому завжди потрібно йти у сховище під час тривоги? Ці та інші “чому” безпеки в нашій новій казці. Під час війни діти не припиняють бути дітьми — ставити запитання, робити й любити звичні речі. Ми, як дорослі, маємо створити для них безпечне середовище і запропонувати нові безпекові ритуали», — розповіла Вікторія Мурована, генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного.

Читайте також: «Любий мамозавр» — Антоніна Хижняк озвучила нову казку від Суспільного

Під час запису нова аудіоісторія Суспільного розчулила Тімура: «Це дуже вчасна і потужна казка. Ледве стримував сльози, коли начитував. Тому що розумієш, якою ціною нашим захисникам вдається стримувати небо. Вони справжні герої. Не казкові»

Він підкреслив, що «це надзвичайно дієвий спосіб не лише вгамувати нервову систему, а й доступною мовою дати дітям зрозуміти всі ці дорослі штуки, які вони навіть не мали б знати, але змушені з ними жити».

Тімур Мірошниченко також додав, що його донечка Мія дуже любить казки на ніч: «Мія щовечора слухає їх. А якщо раптом заснула раніше, то може серед ночі прийти, розбудити й змусити з нею слухати казоньку».

Читайте також: Співачка ALYOSHA читає нову «Хоробру казку» від Суспільного

Казки нового часу — це терапевтичні історії спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюють дітям нові реалії, що наскрізно присутні в цікавих оповідях зі щасливими завершеннями. Концепти 12 тем, які лягли в основу казок: розлука, підтримка, доброта, дружба, солідарність та інші. Їх пропрацьовували на нетравматичність з авторкою текстів Іриною Виговською, психологинею Маріанною Новаковською та соціологинею Вікторією Бриндзою. Ілюстрації Георгія Сагітова дають простір для уяви кожного, хто слухає казки, асоціативність дозволяє домислити, дофантазувати.

Вмикайте «Хоробрі казки» дітям в укриттях, у довгій дорозі, в евакуації чи вдома під час комендантської години. А також використовуйте як засіб відволікання малят від тривог, викликаних обстрілами і сиренами. Завантажуйте на телефони й планшети і слухайте разом, коли зникає мережа, на телеграм-каналі Суспільне Казки та ютуб-канал «Бробакс», а також на платформах для подкастів (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, SoundCloud та інші).

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й радіостанції (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 місцеві телерадіокомпанії. Новини про Україну читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.