Вересень 06, 2022
Соціальні мережі Суспільного перетнули позначку в 6 мільйонів підписників
Із початку повномасштабної війни соціальні мережі Суспільного перетнули позначку в 6 мільйонів підписників*. У середньому щомісячний показник унікальних користувачів на сайті Суспільне Новини складає майже 7 млн, перегляди у фейсбуку зросли до 200 млн, в ютубі — до 30 млн.
Зростання показників (наприклад, телеграм — 3000%) обумовлене великою війною. Проте наразі всі гравці медіаринку можуть спостерігати відписки, завдання соцмереж Суспільного — втримати аудиторію, надаючи оперативну та достовірну інформацію.
Читайте також: Микола Чернотицький для японського телеканалу: «росії не відібрати у нас свободу слова»
Тетяна Кисельчук, членкиня правління Суспільного Мовлення, відповідальна за інформаційне мовлення та діджитал-платформу, зазначає, що над контентом та дистрибуцією на цифрових платформах працюють з кожного регіону нашої країни. Після запуску мультимедійного ньюзруму NewsHouse 2.0 у Києві, Суспільне масштабувало мультимедійний принцип роботи на регіони.
«Перед початком повномасштабного вторгнення шеф-редактори регіональних філій приїжджали та працювали в системі Newsgathering в Києві, безпосередньо на місці переймали досвід. Ми все більше працюємо з телефонами замість камер, журналісти розширюють свої навички, працюють як універсальні й самостійні “бійці”: знімають, монтують, пишуть, працюють в кадрі, займаються дистрибуцією. Завдяки журналістам в кожному регіоні України, новому workflow, розумінню цінності мультимедійних редакцій, постійній роботі з якістю ми розширюємо аудиторію», — розповіла Тетяна Кисельчук.
Також вона зазначила, що для діджитал-платформ важлива динаміка, якщо порівнювати конкретний місяць 2022 року з відповідним місяцем попереднього року. Суспільне Новини — молодий сайт, як і соціальні мережі мовника, які системно почали працювати три роки тому. Відповідно, порівнюючи 2020, 2021, 2022 роки, відбувається системне зростання за всіма показниками.
«Ми багато працюємо з напрямами та окремими продуктами. За серпень редакція Суспільне Спорт здобула понад мільйон унікальних користувачів на сайті, це відбулося за рахунок збільшення кількості трансляцій та завдяки відпрацюванню Мультиспортивного Євро й боксерського поєдинку Джошуа – Усик. Також за останній місяць трансляції Суспільне Спорт тричі потрапляли до трендів ютубу.
Двічі на рік діджитал-команда тісно працює з аудиторією Євробачення на цифрових платформах, так окрім росту основних платформ, ми здобули 100 тис. підписників у Тіктоку. Крім того, ми запустили другий сезон шоу з Іваном Семесюком “Інструкція.Війна”, а в кінці осені на нас чекає другий сезон мультфільму для найменших “Тото”. Попереду все ще багато роботи, але ми ростемо впевнено та невпинно», — додала Тетяна Кисельчук.
Зазначимо, після повномасштабного вторгнення рф в Україну на сайті Суспільне Новини стартував текстовий онлайн українською та англійською мовами, який в цілодобовому режимі повідомляє про російську агресію в Україні. Оперативну та перевірену інформацію з місць подій готує найбільша кореспондентська мережа Суспільного — в усіх регіонах України.
Для зручності всіх читачів новини також оперативно подаються ще й у соцмережах та месенджерах: Telegram, Facebook, Youtube, Instagram, Viber, Twitter англійською мовою для міжнародної аудиторії.
У березні 2022 року також запустили англомовний ютуб-канал з хронологією воєнних злочинів росії проти України та історію опору українського народу. Це дозволило у форматі відеоогляду надавати міжнародним медіа актуальний контент, відкритий для використання, та інформувати аудиторію про головні події в Україні.
Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media, а також в соцмережах Telegram, Facebook, Instagram, Youtube, Viber та Twitter англійською мовою для міжнародної аудиторії.
* Включає дублікацію.
Фото — Анастасія Мантач