Новини компанії

Грудень 31, 2021

У 2021 році Новини на UA: ПЕРШИЙ подивилися майже 19 мільйонів українців

Протягом 2021 року випуски Новин на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ подивилися 19,19 мільйона українців (аудиторія 4+). Про це свідчать дані сумарного охоплення всіх виходів за рік. Крім того, тижневі випуски новин «Тиждень на Суспільному» за перший місяць встигли подивитися 2,63 мільйона глядачів (аудиторія 4+).

Читайте також: Новий дім новин — на Хрещатику, 26 офіційно відкрили NewsHouse 2.0 для служби новин Суспільного

Так, найвищу частку за аудиторією 18+ отримали вечірні випуски Новин від:  

  • 26 липня — 3,54 (shr%),
  • 31 липня — 3,33 (shr%),
  • 8 травня — 3,32 (shr%).

Натомість найвищу частку за цією ж аудиторією програми «Тиждень на Суспільному» отримали випуски від:

  • 12 грудня — 1,45 (shr%),
  • 19 грудня — 1,09 (shr%),
  • 26 грудня — 1,04 (shr%).

«Цей рік став водночас і складним, і проривним для Новин Суспільного: ми працюємо єдиним ньюзрумом, тепер усі разом — телебачення, радіо, сайт, соціальні мережі. Ми посилили команду спеціальними кореспондентами й “Тижнем”, створили редакцію соціальних мереж та команду мультимедійних редакторів, які координують створення новин для всіх платформ. Це дало свої, хоч і скромні, але відчутні результати — тепер аудиторія дізнається більше з сайту suspilne.media та соціальних мереж, взаємодіє та підписується, і головне — довіряє. Наростити ширшу аудиторію та виправдати цю довіру — наш головний виклик наступного року», — каже генеральна продюсерка інформаційного мовлення Ангеліна Карякіна.

Нагадаємо, 21 грудня новини Суспільного вперше вийшли з нового новинного комплексу NewsHouse 2.0 за адресою Хрещатик, 26. NewsHouse 2.0 — це новий кросплатформовий мультимедійний ньюзрум Суспільного мовника. Проєкт запроваджує мультимедійну логіку роботи, яку застосовують великі міжнародні мовники, включаючи BBC та Deutsche Welle. У комплексі створюють Новини для усіх платформ: телебачення, радіо, сайту та соціальних медіа.

А в п’ятницю, 31 грудня, о 21:00 на телеканалі  UA: ПЕРШИЙ вийде підсумковий за 2021 рік випуск Новин. Крім підсумків року, що минає, глядачі дізнаються про результати всеукраїнського опитування, проведеного Центром дослідження суспільства каналу UA: ПЕРШИЙ. Ведуча випуску — Анна Чередніченко.

* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані про рейтинг (rat%) та частку аудиторії (shr%) наведено для аудиторії 4+, 18+, вся Україна. Докладно — у глосарії ІТК.