Новини компанії

Листопад 26, 2021

Перший етап Кубка світу з біатлону 2021–2022 на Суспільному — графік трансляцій

У суботу, 27 листопада, розпочнеться перший етап Кубка світу з біатлону сезону 2021–2022 у шведському Естерсунді. Суспільний мовник транслюватиме всі перегони на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, діджитал-платформі Суспільне Спорт та на регіональних каналах мовника.

Читайте також: Біатлон 2021-2022 — три платформи Суспільного транслюватимуть змагання

На першому етапі нового сезону будуть представлені дві дисципліни — індивідуальні гонки та спринти. Змагання розпочнуться жіночою індивідуальною гонкою 27 листопада о 12:35.

Графік трансляцій на діджитал-платформі Суспільне Спорт:

  • індивідуальна гонка, жінки — 27 листопада, 12:35;
  • індивідуальна гонка, чоловіки — 27 листопада, 15:50;
  • спринт, жінки — 28 листопада, 11:50;
  • спринт, чоловіки — 28 листопада, 14:35.

Графік трансляцій на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ:

Коментуватимуть змагання Олексій Мандзій, Сергій Ружицький та Ігор Астапенко.

О 18:00 дивіться студійний передолімпійський проєкт «Дорога до Пекіна». У студії разом з ведучими Дар'єю Кузнецовою і Дмитром Лазуткіним проаналізують виступи української команди на першому етапі та покажуть ексклюзивні репортажі безпосередньо зі Швеції, де працюватимуть журналісти Суспільного.

У заявці жіночої збірної України на перший етап в Остерсунді сім біатлоністок: Юлія Джима, Олена Білосюк, Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Анастасія Меркушина, Ірина Петренко та Катерина Бех.

У заявці чоловічої збірної біатлоністи — Дмитро Підручний, Богдан Цимбал, Антон Дудченко, Андрій Доценко та Денис Насико.

Дивіться перший етап Кубка світу з біатлону 2021–2022 в Остерсунді на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, діджитал-платформі Суспільне Спорт та слухайте в ефірі Радіо Промінь

Зазначимо, Суспільний мовник є офіційним транслятором в Україні всіх подій IBU (International Biathlon Union) до 2026 року включно.