Новини компанії

Жовтень 18, 2021

Як створити телепроєкт та стати продюсером? Реєструйтеся на безкоштовний онлайн-марафон від Суспільного

Як створювати телепродукт, навіщо на знімальному майданчику стільки людей та що таке «пілот» і «риба» в телевізійному світі? З 25 по 29 жовтня Дитяча академія суспільного мовлення — PMA Juniors* — проведе безкоштовний онлайн-марафон «Продюсер ТБ. Як створити телевізійний проєкт» для дітей та підлітків 12–14 років, які цікавляться темою медіа. 

Тренер курсу — режисер, виконавчий продюсер телеканалу UA: ПЕРШИЙ Володимир Ладижець.

Читайте також: Як створювати якісні й цікаві телепроєкти? Добірка навчальних програм від Академії суспільного мовлення

Учасників вчитимуть зосереджуватися на своїх творчих задумах, структурувати їх та перетворювати ідеї на медіаконтент. 

Ваша дитина дізнається:

  • як створюється телепроєкт від ідеї до виходу в ефір;
  • хто працює над телепроєктом;
  • які основні етапи створення медіапродукту або що таке передпродакшен, продакшен та постпродакшен;
  • які жанри й формати існують на телебаченні;
  • як створити концепцію проєкту;
  • що таке логлайн, хронометраж, «пілот» і «риба» в телевізійному світі та багато іншого.

Як зареєструватися?

Щоб узяти участь в онлайн-марафоні «Продюсер ТБ. Як створити телевізійний проєкт», який триватиме з 25 по 29 жовтня, заповніть форму за посиланням до 17:00 24 жовтня. Час початку тренінгів — о 18:00. Вебінари організують на платформі ZOOM, проте кількість учасників обмежена. 

PMA Juniors працює для дітей та підлітків, які цікавляться темою медіа. Головна мета проєкту — формувати високий рівень медіаграмотності в молоді. Дитяча академія допоможе реалізувати таланти, навчить критично оцінювати й аналізувати інформацію, яку дитина отримує зі ЗМІ, і покаже, як створювати якісний медіаконтент.

Стежте за новинами PMA Juniors через телеграм-канал за посиланням

* Академія суспільного мовлення — управління у складі департаменту з управління людськими ресурсами Національної суспільної телерадіокомпанії України, що займається навчанням працівників мовника, а також організовує навчальні та просвітницькі події щодо медіаграмотності для зовнішньої аудиторії у рамках програм корпоративної соціальної відповідальності телерадіокомпанії. 
Академія також реалізовує низку заходів у межах проєкту підтримки суспільного мовлення в Україні, який фінансують Європейський Союз в Україні, Європейська Комісія (Генеральний директорат з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення) й Міністерство закордонних справ Німеччини. DW Akademie співпрацює з BBC Media Action, аби підтримати становлення суспільного мовника в Україні. Ключовою метою є промоція суспільного мовлення через створення функціональної цифрової мультиплатформи ньюзрум та розвитку навчального центру Академія суспільного мовлення (Public Media Academy).