Новини компанії

Вересень 28, 2021

Координаційний центр мовлення нацменшин Суспільного розробив план дій на наступні 4 роки

24 вересня в Києві відбулася сесія з вироблення стратегії й ключових напрямів розвитку до 2025 року Координаційного центру мовлення національних меншин Суспільного. Захід пройшов у Радіохабі Академії суспільного мовлення.

Особливу увагу приділили контенту про національні спільноти та корінні народи на Суспільному, який виготовлятимуть спільно з регіональними редакціями мовлення, представники яких теж взяли участь у стратегічній сесії.

Захід відбувся за підтримки спільного проєкту «ЄС та Рада Європи працюють разом задля підтримки свободи медіа в Україні».

Читайте також: Презентація другого сезону «Відтінків України» стартувала з обговорення того, яким має бути медіаконтент про нацспільноти і корінні народи

Сесію зі стратегічного планування провела бізнес-тренерка Наталія Римар. Учасники сесії — Координаційний центр мовлення національних меншин Суспільного та регіональні команди з Одеси, Закарпаття та Буковини.

«Такі зустрічі та спільні обговорення допомагають почути усі точки зору, зрозуміти і врахувати ситуацію у різних регіонах держави й різних етнічних спільнотах. Зрештою, щоб спільно обрати вектор розвитку мовлення і робити якісний, цікавий усім без винятку телевізійний продукт про національні спільноти.

Це була важлива і необхідна офлайн-зустріч для кожного члена нашої команди. Ми працювали практично без перерви, і зрозуміло, що одного дня було замало для деталізації всього задуманого і запропонованого. Для себе я зрозуміла основні виклики, які подекуди заважають команді рухатися вперед без перешкод, проте ми з колегами спільно обговорили усі суперечності й з їх урахуванням напрацювали декілька ідей проєктів, які готові реалізувати у 2022 році й надалі. 

Наша команда з Одеси, Чернівців, Закарпаття і центрального офісу — це переважно представники національних спільнот регіону, які працюють над локальними проєктами мовами нацспільнот. Усі різні й кожен з різним досвідом — це дає нам можливість у довгих дискусіях розуміти різноманітність векторів, думок і поглядів», — відзначила керівниця Координаційного центру мовлення національних меншин Суспільного Анастасія Гудима.

Нагадаємо, Суспільне мовлення — єдине медіа в Україні, яке постійно створює проєкти мовами національних спільнот — для них, а про них  — українською. У 2019 році був створений Координаційний центр мовлення національних меншин. Команда Центру збирає інформацію з усіх куточків України про найважливіші для кожної спільноти події, виклики та проблеми, прагне створити середовище рівності, толерантності та плюралізму нацменшин.