Новини компанії

Березень 05, 2021

Члени Наглядової ради другої каденції навчалися корпоративного управління

3 та 5 березня відбулося навчання «Корпоративний директор» від Професійної асоціації корпоративного управління для членів Наглядової ради Суспільного мовника.

Учасникам розповідали про роль корпоративного управління в компаніях, заходи з побудови ефективної моделі корпоративного управління в компанії, роль наглядової ради та її комітетів у стратегічному керівництві компанії, корпоративну безпеку, успішні приклади роботи наглядових рад українських і міжнародних компаній та інше. 

Читайте також: Представники Суспільного мовника зустрілися з новопризначеним головою Офісу Ради Європи в Україні

Голова Наглядової ради АТ «НСТУ» Світлана Остапа зазначила, що навчання корпоративного управління для членів Наглядової ради першої каденції не проводили. Проте у 2020 році Світлана Остапа та Вадим Міський, секретар Наглядової ради НСТУ та голова комітету з питань аудиту, пройшли подібний курс від Професійної асоціації корпоративного управління та Міжнародної фінансової корпорації й відзначили його ефективність. 

«Суспільний мовник — який створили 4 роки тому — перетворився з державної компанії одразу в акціонерне товариство, і тому це були виклики для всіх органів управління компанією: і для Наглядової ради, і для правління, для всіх. Тому важливо розуміти, яким чином налагодити відносини в керівництві компанії для того, щоб це було на користь Суспільному», — зазначила Світлана Остапа.

Наразі більшість членів Наглядової ради — нові люди. Навчання проводять для поглиблення розуміння корпоративного управління, а також для кращого вивчення діяльності компанії, де головна мета не прибуток, а надання об’єктивної, збалансованої інформації та робота на благо суспільства.

«Суспільне мовлення, хоча й має особливості у своїй роботі, все ж є компанією, яка управляє портфелем різноманітних активів, оперує ресурсами та досягає певних показників у виконанні своєї місії. Успішні сталі компанії в Україні та світі використовують корпоративне управління для забезпечення сталості своєї роботи й досягнення встановлених цілей. Протягом першої каденції Наглядової ради НСТУ при ухваленні стратегічних корпоративних документів ми по крупинках збирали необхідний досвід із різних джерел, шукали успішні приклади, й аналізуючи результати роботи сьогодні — є розуміння, що кроки були правильними. Радий, що нові члени Наглядової ради не мусять починати з нуля, а можуть одразу отримати необхідний пакет знань для роботи за стандартами корпоративного управління», — пояснив Вадим Міський.

Фото — Володимир Шевчук