Новини компанії

Лютий 25, 2021

Прямі трансляції та інтерв'ю Мустафи Джемілєва до Дня спротиву окупації Криму

У п'ятницю, 26 лютого, суспільний телеканал UA: КРИМ покаже прямоефірні марафони, присвячені Дню спротиву окупації Автономної Республіки Крим, інтерв'ю з Мустафою Джемілєвим та документальний фільм «Рідний вкрадений Крим», створений Ukraїner спільно з Українським інститутом.

О 17:20 в ефір вийде документальний фільм «Рідний вкрадений Крим», де відомі кримчани завдяки віртуальній реальності переносяться до знайомих їм місць Криму і діляться спогадами про рідний край. Героями проєкту стали: режисери Ахтем Сеітаблаєв та Олег Сенцов, співачка Джамала, один з лідерів кримськотатарського національного руху Мустафа Джемілєв.

Читайте також: Суспільне Новини — у «білому списку» найякісніших ЗМІ

О 18:00 розпочнеться прямоефірний марафон «Крим. Спротив. Спільний проєкт телеканалу ATR та UA: КРИМ». Ведучим у студії буде виконавчий продюсер Суспільного мовлення Осман Пашаєв.

О 20:00 дивіться прямоефірний марафон власного виробництва суспільного телеканалу UA: КРИМ. У студії працюватиме ведуча Лариса Волошина до розмови з якою долучаться: заступниця голови Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель, заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко, колишній політв’язень Микола Семена, військовий з Криму Олексій Нікіфоров та член Крайової Ради українців Криму Андрій Іванець. Говоритимуть про те, яким має бути звільнення окупованого Криму та які рішення мають бути ухвалені для цього.

О 21:40 в ефір вийде інтерв'ю з лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим. Ведучий UA: КРИМ Муслім Умєров та ведуча «Суспільної студії» Дарія Гірна розпитали у Мустафи Джемілєва про те, наскільки активно зараз говорять про Крим в Україні та світі та як вирішується кримське питання. Лідер кримськотатарського народу розповів, як Туреччина підтримує їх в боротьбі за звільнення півострова та про російські репресії в окупованому Криму.

Нагадаємо, до роковин окупації Криму Суспільний мовник покаже низку тематичних проєктів.