Новини компанії

Грудень 30, 2020

Суспільне оголосило мистецький конкурс на 10 млн грн

UA: Суспільне мовлення за підтримки посольства США в Україні оголосило мистецький конкурс на виробництво проєктів. Пропозиції, за результатами реалізації яких будуть виготовлені телевізійні (документальні) фільми і серіали та художні ігрові серіали, прийматимуть до 25 січня 2021 року. Граничний обсяг фінансування всіх проєктів сукупно становить 10 млн гривень

Основним завданням є створення конкурентоспроможного телевізійного продукту, збільшення кількості та якості контенту національного виробництва з урахуванням потреб цільових аудиторій суспільних телеканалів.

Таким чином, Суспільне стає більш відкритим до зовнішнього ринку виробництва, щоб залучити нові креативні потужності до виготовлення телеконтенту, що дасть змогу урізноманітнити пропозиції для глядачів.

До розгляду прийматимуть пропозиції на виробництво проєктів, за результатами реалізації яких до 30 листопада 2021 року мають бути виготовлені телевізійні (документальні) фільми, телевізійні (документальні) серіали та художні ігрові серіали.

Мистецький конкурс відбувається за такими напрямками:

Тема № 1 «Уересерія та уересерці».

Ностальгія за часами радянської доби – її причини та вплив на сучасне світосприйняття.

Тема № 2 «Війна за свідомість».

Протистояння медіаагресії та пропаганді в часи постправди.

Тема № 3 «Свідомий вибір».

Життя вимушених переселенців під час війни або як сміливість, дотепність та здоровий глузд допомагають у становленні нового життя.

Тема № 4 «Як ми пережили 90-ті. Перші кроки у світ капіталізму».

Спільний досвід українців в адаптації до зміни політичної системи та початок розбудови нової країни.

Тема № 5. Інші дотичні теми, які:

розповідають історії звичайних людей з метою висвітлення взаєморозуміння, емпатії, відчуття відновлення від пережитої спільної травми та побудови спільного майбутнього.

Етапи мистецького конкурсу складатимуться з попереднього відбору, публічної презентації (пітчингу) та захисту проєктів.

Реєстраційна форма, технічні вимоги та інші нормативні документи — за посиланням.