Грудень 23, 2020
Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» за підтримки посольства США в Україні оголошує мистецький конкурс на виробництво проєктів на умовах надання гранту Державного департаменту США № SUP30020CA0312.
Період подання документів – з 23 грудня 2020 року по 25 січня 2021 року (включно).
Основним завданням мистецького конкурсу є створення конкурентоспроможного телевізійного продукту, збільшення кількості і якості контенту національного виробництва, створеного з урахуванням потреб цільових аудиторій телеканалів АТ «НСТУ». Завдяки таким можливостям, Суспільне стає більш відкритим до зовнішнього ринку виробництва, адже залучення нових креативних потужностей до виготовлення контенту дає змогу урізноманітнити пропозицію для аудиторії.
До розгляду приймаються пропозиції на виробництво проєктів, за результатами реалізації яких до 30 листопада 2021 року (включно) створюється телевізійний (документальний) фільм, телевізійний (документальний) серіал або художній ігровий серіал.
Граничний обсяг фінансування всіх проєктів сукупно складає 10 000 000 (десять мільйонів) гривень.
Мистецький конкурс проводиться згідно з наказом АТ «НСТУ» від 04.12.2020 № 692 «Про проведення дирекцією телебачення АТ «НСТУ» Мистецького конкурсу на виробництво (створення) аудіовізуальних творів юридичними особами та фізичними особами – підприємцями за умовами надання федерального гранту Державного департаменту США № SUP30020CA0312» (далі – Конкурс) та відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів дирекцією телебачення АТ «НСТУ» для виробництва (створення) аудіовізуальних і літературних творів юридичними особами та фізичними особами – підприємцями.
- Вид Конкурсу – конкурс на виробництво аудіовізуальних творів (контенту);
- Напрями Конкурсу – телевізійні (документальні) фільми, телевізійні (документальні) серіали, художні ігрові серіали;
- Категорія Конкурсу – 100% замовлення АТ «НСТУ» за кожним з напрямів.
- Тематичні сесії Конкурсу за кожним з напрямів:
Тема № 1 «Уересерія та уересерці».
Ностальгія за часами радянської доби – її причини та вплив на сучасне світосприйняття.
Тема № 2 «Війна за свідомість».
Протистояння медіаагресії та пропаганді в часи постправди.
Тема № 3 «Свідомий вибір».
Життя вимушених переселенців під час війни або як сміливість, дотепність та здоровий глузд допомагають у становленні нового життя.
Тема № 4 «Як ми пережили 90-ті. Перші кроки у світ капіталізму».
Спільний досвід українців в адаптації до зміни політичної системи та початок розбудови нової країни.
Тема № 5. Інші дотичні теми, які:
розповідають історії звичайних людей з метою висвітлення взаєморозуміння, емпатії, відчуття відновлення від пережитої спільної травми та побудови спільного майбутнього.
Загальні Конкурсні вимоги
Звертаємо увагу на те, що АТ «НСТУ» у своїй діяльності керується Законом України «Про публічні закупівлі», згідно з яким кандидат має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Подавати проєкти для участі у Конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, зареєстрованих в Україні, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації, а також фізичні особи – підприємці.
Зверніть увагу на технічні вимоги до матеріалу (в Додатку).
Етапи Конкурсу
Конкурс відбуватиметься у три етапи:
І. Попередній відбір
Проєкти оцінюють за такими критеріями:
- відповідність напряму та тематичній сесії;
- оригінальності ідеї, соціальна важливість;
- відповідність редакційній політиці, стандартам АТ «НСТУ»;
- обсяг фінансування.
ІІ. Пітчинг
Проєкти оцінюють за такими критеріями:
- драматургічна якість;
- актуальність теми, соціальна важливість;
- режисерське бачення;
- продюсерське бачення;
- маркетинговий потенціал;
- відповідність кошторису витрат масштабу проєкту.
ІІІ. Захист проєктів.
До уваги кандидатів / учасників Конкурсу!
Для участі в Конкурсі кандидати повинні в період з 23 грудня 2020 року по 25 січня 2021 року (включно) заповнити форму Реєстрації на участь у мистецькому конкурсі для виробництва аудіовізуальних творів (контенту) юридичними особами та фізичними особами – підприємцями за умовами надання федерального гранту Державного департаменту США № SUP30020CA0312 та подати всі необхідні документи.
- Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою.
- Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник Конкурсу.
- Рішення АТ «НСТУ» про невідповідність умовам Конкурсу оскарженню не підлягає.
- Кожен учасник Конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують майнові права інтелектуальної власності.
- Учасник Конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника Конкурсу.