Новини компанії

Жовтень 05, 2020

Про що згадують лише перед виборами: Суспільне розбирає 7 «вічних» проблем регіонів

Напередодні виборів Суспільний мовник у марафоні «Місцеві» розповідає про проблеми, котрі має вирішувати місцева влада, яку громадяни обиратимуть 25 жовтня.

Журналісти Суспільного порівнюють історії з різних регіонів: звертають уваги на реальні потреби людей, провали й успішні способи їх розв’язання, а також історії мешканців, що вирішують проблеми у своїх регіонах, не чекаючи на великі політичні рішення. 

«Подивіться матеріали цього проєкту. Чи багато ситуацій будуть незнайомими для вас? Проблеми всюди ті самі. Принаймні схожі. І кожна має шляхи вирішення. Звісно, десь із цим упоралися, і це добре. А десь — із року в рік, від виборів до виборів відкладають, жаліються, кивають на столицю. Це можливість для людей бачити перед очима не лише яскраві передвиборчі білборди з обіцянками. Це можливість проаналізувати, подумати, зробити висновки. І зрозуміти, зокрема, що вони самі можуть зробити», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Читайте також: «Виборчий округ. Місцеві» — регіональні філії Суспільного запрошують кандидатів на дискусію в прямому ефірі

Щотижня із 7 вересня по 25 жовтня кожна з 24 регіональних команд Суспільного готує одну історію про локальні проблеми й можливі шляхи їх вирішення, які транслюють в ефірі регіональних філій Суспільного. Найкращі з них потрапляють до міжрегіонального шоу «Ранок на Суспільному», «Суспільної студії» на UA: ПЕРШИЙ та дискусійних програм на UA: Українське радіо, де про них дізнається вся країна. 

Курує роботу «Місцевих» шефредакторка інформаційного мовлення з планування, яка відповідає за розвиток мультимедійних спецпроєктів дирекції, Наталя Гуменюк.

«Це справді перший проєкт такого масштабу, де ми координуємося не лише між платформами, а й між програмами. Багато в чому пілот, тому ми розвиватимемо такі формати. Для глядачів по всій країні це насправді концентрований калейдоскоп життя країни, про яке можуть і не здогадуватися в столиці», — зазначила Наталя Гуменюк.

Читайте також: Портрет українського життя — підбірки проблем, із якими живуть регіони від виборів до виборів на Суспільне Новини

Команда проєкту визначила 7 найболючіших проблем регіонів, із якими має боротися місцева влада: медицина, інфраструктура, екологія, ЖКГ, освіта, безпека та фінанси.

З добіркою найцікавіших історій можна ознайомитися онлайн: на фейсбук-сторінці Суспільне Новини та ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ.

Нагадаємо, 7 вересня Суспільний мовник запустив мультимедійний виборчий марафон «Місцеві».