Новини компанії

Жовтень 02, 2020

Портрет українського життя — підбірки проблем, із якими живуть регіони від виборів до виборів на Суспільне Новини

Щотижня на сайті Суспільне Новини команда проєкту «Місцеві» збирає досвід боротьби з локальними проблемами різних регіонів і поєднує в комплексний аналіз проб, помилок та перемог. Як визначила ці матеріали шефредакторка інформаційного мовлення з планування, яка відповідає за розвиток мультимедійних спецпроєктів дирекції, Наталя Гуменюк, це — «пазл, який покаже, як живе країна і як ми можемо вирішувати щось разом».

Напередодні виборів із 7 вересня по 25 жовтня на Суспільне Новини виходять комплексні матеріали про 7 проблем регіонів, із якими має боротися місцева влада: медицина, інфраструктура, екологія, ЖКГ, освіта, безпека та фінанси.

Читайте також: «Виборчий округ. Місцеві» — регіональні філії Суспільного запрошують кандидатів на дискусію в прямому ефірі

«Цей проєкт — можливість для людей бачити перед очима не тільки яскраві передвиборчі білборди з обіцянками. Це можливість проаналізувати, подумати, зробити висновки. І зрозуміти, зокрема, що вони самі можуть зробити», — зазначив генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

Дослідження Національного демократичного інституту показало, що 40% українців ще не вирішили, за кого голосувати, а отже, ті партії, які запропонують надійні рішення для місцевих проблем, зможуть знайти підтримку електорату. 

«Для глядачів по всій країні це насправді концентрований калейдоскоп життя країни, про яке можуть і не здогадуватися в столиці. Чи це брак води в колодязях, який ми спостерігаємо по всій країні, чи як швидка дістається гірського села, чи населені пункти, куди по десять років не ходить транспорт. Зрештою, підбивши підсумки наших тижневих добірок найяскравіших матеріалів, ми точно матимемо реальний портрет українського життя», — розповіла Наталя Гуменюк.

З підсумковими матеріалами з трьох тем уже можна ознайомитися на сайті Суспільне Новини:

Медицина:

Інфраструктура:

Екологія:

Нагадаємо, 7 вересня Суспільний мовник запустив мультимедійний виборчий марафон «Місцеві».