Вересень 11, 2020
Суспільний мовник висвітлює соціальні питання з повагою до людей — Світлана Остапа
У п’ятницю, 11 вересня, голова Наглядової ради UA: Суспільне мовлення Світлана Остапа в межах шостого «Донбас Медіа Форуму» виступила на панельній дискусії «Висвітлення соціальних прав людини як приклад журналістики суспільного інтересу».
Читайте також: Суспільне розвінчуватиме міфи про Донбас
У доповіді Світлана Остапа розповіла про значення медіа для захисту прав людини й протидії їх порушенню.
«Свобода медіа, зокрема й економічна, є важливою складовою для захисту всіх інших прав людини. З розвитком глобалізації, інтернет-ЗМІ та соцмереж донести інформацію до громадськості стало легше. Медіа можуть протидіяти порушенню прав людини й бути залученими до процесу змін у країні. І ще раз наголошу, що медіа є неодмінним механізмом протидії порушенню та нехтуванню правами й свободами людини», — зазначила Світлана Остапа.
Читайте також: У новинах Суспільного не виявили брехні й піару політиків
Голова Наглядової ради UA: Суспільне мовлення протиставила Суспільний мовник, який об’єктивно висвітлює соціальні теми й враховує права людини, телеканалам, котрі вимагають від кореспондентів фокусуватися на емоціях, а не якості подання інформації за журналістськими стандартами.
«На Суспільному мовникові, якому лише трохи більше ніж три роки, висвітлення соціальних прав і проблем людини є одним зі стратегічних програмних завдань. Суспільне намагається робити це так, щоб підвищити суспільний інтерес до цих питань, та обов’язково з повагою до людей», — розповіла голова Наглядової ради UA: Суспільне мовлення.
Світлана Остапа також нагадала про майже 20 соціально важливих проєктів на каналах Суспільного радіо й зазначила, що, виконуючи свою місію, Суспільне висвітлює ситуацію з дотриманням соціальних прав людини — у марафонах, новинах, програмах, документальних фільмах та соціальній рекламі.
Фотографувала Анастасія Мантач