Липень 29, 2020
Наймальовничіші місця Херсонщини в спецпроєкті «З південного неба» UA: ХЕРСОН
10 серпня в ефірі філії Суспільного UA: ХЕРСОН стартує спецпроєкт «З південного неба». Це 6 інформаційно-пізнавальних випусків про дивовижні місця Херсонської області.
Читайте також: Що приховують вулкани — дивіться в циклі «Історії вулканів» на UA: КУЛЬТУРА
Проєкт «З південного неба» розповідає найцікавіші факти про Херсонщину, її мешканців та природу й заохочує мандрувати країною.
«Спецпроєкт такого формату ми реалізуємо вперше, тому нам самим було цікаво взятися за нього. З генеральною продюсеркою регіонального мовлення Марією Фрей ми розробили концепцію і силами команди UA: ХЕРСОН утілили її», — прокоментував продюсер Херсонської філії Суспільного Рустам Авдєєв.
Читайте також: 20 нових проєктів для регіонального мовлення Суспільного запустили у виробництво
Глядачі побачать Олешківські піски, острів Джарилгач, Кам’янську Січ, рожеві озера, Станіславські кручі й херсонські плавні. Вони дізнаються про тамтешні рослини й представників тваринного світу. За словами продюсера, знімати було непросто, адже в південному краї погода непередбачувана.
«Ми планували показати найцікавіші й наймальовничіші місця Херсонщини та привернути увагу до внутрішнього туризму. Тим паче, що ситуація з поширенням COVID-19 досі не дає змоги українцям відвідувати іноземні країни. Ми маємо нічим не гірші туристичні локації в себе, але знаємо про них мало. Тепер уся країна зможе побачити цікавинки Херсонщини. Деякі знімальні дні були важкими через сильний вітер і спеку, але команда трималася стійко», — зазначив Рустам Авдєєв.
З організацією зйомок допомогли працівники національних парків, а також прикордонники, адже дві локації — біля адміністративної межі з тимчасово окупованим Кримом.
Над проєктом працювали:
- продюсер Херсонської філії Суспільного Рустам Авдєєв;
- режисери проєкту Антон Коломієць та Тетяна Петрова;
- редакторка проєкту Олена Ліщенко;
- оператор Олександр Шепель;
- режисер монтажу Василь Рудаков;
- відеограф Денис Гринишин.
Дивіться спецпроєкт «З південного неба» на сайті UA: ХЕРСОН та фейсбук-сторінці.