Новини компанії

Липень 24, 2020

Що приховують вулкани — дивіться в циклі «Історії вулканів» на UA: КУЛЬТУРА

Наступного тижня, 27, 29 і 30 липня, о 20:45 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА покаже пізнавальний серіал «Історії вулканів» телеканалу ARTE.

Його ведучий — геолог та популяризатор науки Арно Герен понад 15 років подорожує світом від одного активного вулкана до іншого, досліджуючи, як живуть люди поблизу них. Він розповість, як діє, із чого складається та як впливає вулкан на повсякденне життя й долі людей.

Читайте також: Шедеври світового мистецтва в документальному циклі «Великі грецькі міфи» на UA: КУЛЬТУРА

На нашій планеті існують кілька осередків вулканічної активності. Один із них — острови Нової Зеландії, про які йтиметься в серіях наступного тижня. 

Нова Зеландія — вулканічна країна на краю світу, де сталися найбільші виверження вулканів на планеті. Це також країна вулканічних озер. Разом з Арно Гереном глядачі пройдуться кратерами активних вулканів, побувають на сірчаних шахтах ХІХ століття, дізнаються про супервиверження на островах та навчаться читати історію виверження вулканів за зрізами ґрунту.

 

Читайте також: Секрети залізниць Північної Америки — у документальному циклі на UA: КУЛЬТУРА

Серії розкажуть про зв'язок між давнім племенем маорі й природою островів Нової Зеландії, найбільше вулканічне озеро Нової Зеландії — Таупо, де досі можна знайти рештки пемзи, яким 27 тисяч років, і таємницю вулканічного обсидіану.

Запрошуємо до відкриттів разом із телеканалом UA: КУЛЬТУРА, який можна дивитися також на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.