Новини компанії

Червень 04, 2020

Як надавати зворотний зв'язок? Реєструйтеся на безкоштовний вебінар від Суспільного

10 червня Академія суспільного мовлення за підтримки партнерів* проведе безкоштовний вебінар «Як надавати зворотний зв'язок?». На онлайн-тренінгу від Суспільного говоритимуть, як використовувати зворотний зв’язок у професійному та особистому житті з користю для розвитку й навчання.

Читайте також: Усі тренінги Академії суспільного мовлення — на новому сайті

Сертифікована бізнес-тренерка та HR-консультантка Наталія Римар розповість про зворотний зв'язок як потужний інструмент мотивації та як його використовувати, щоб він став джерелом підвищення власної продуктивності.

На вебінарі розглянуть:

  • визначення та формати зворотного зв'язку — зворотний зв'язок як інструмент особистісного розвитку, «вікно Джохарі»;
  • правила надання зворотного зв'язку — принцип «гарячої плити» Мак-Грегора;
  • види зворотного зв'язку для корекції результатів, поведінки й роботи зі стандартами;
  • правила отримання зворотного зв'язку.

Вебінар розпочнеться 10 червня об 11:00, триватиме дві години. Онлайн-тренінг організують на платформі ZOOM. Для всіх охочих буде доступна ютуб-трансляція.

Щоб узяти участь у вебінарі, заповніть форму за посиланням до 17:00 9 червня. Підтвердження надішлють учасникам на електронну пошту.

Інформацію про інші вебінари шукайте на сайті Академії суспільного мовлення, згодом їх анонсують на корпоративному сайті Суспільного мовника. Академія суспільного мовлення (Public Media Academy) — навчальний центр Суспільного мовника, який працює з 2017 року, а з 2019-го — проводить події для зовнішньої аудиторії.

* Вебінари проводять у межах проєкту підтримки суспільного мовлення в Україні, який фінансують Європейський Союз в Україні, Європейська Комісія (Генеральний директорат з питань європейської політики сусідства та переговорів з розширення) й Міністерство закордонних справ Німеччини. Також, аби підтримати трансформацію українського суспільного мовника, навчальний заклад DW Akademie співпрацює з благодійною організацією BBC Media Action. Мета проєкту — промоція суспільного мовлення завдяки створенню функціональної цифрової мультиплатформи ньюзрум та навчального центру Академія суспільного мовлення (Public Media Academy).

Фотографувала Анастасія Мантач