Новини компанії

Квітень 16, 2020

«Франко вдома» — на UA: Українське радіо Львів

В ефірі UA: Українське радіо Львів стартував проєкт «Франко вдома. НаВчай з класиком». Це відеоблог Дому Франка*. Випуски команда Суспільного адаптує для радіотрансляції.

Який годинник показував час у Франковому домі? Яке вино було його улюбленим чи як чаювала родина? Куди класик ходив гуляти зі своїми дітьми та друзями? Яку церкву відвідував і чи відвідував узагалі? Як Франко вивчав іноземні мови та як робили це його діти? На ці та багато інших запитань дають відповіді науковці — працівники музею.

Читайте також: Театр для школярів та антистрес-програми: як змінився ефір UA: Радіо Культура

«Якщо відвідувачі не можуть прийти до музею через карантин, то музей прийде до них додому. Для цього ми створили новий просвітницький відеоблог, — розповів директор Музею Івана Франка Богдан Тихолоз в ефірі «Про важливе» UA: Українське радіо Львів. — Франко багато часу проводив удома, але водночас любив мандрувати. Наші працівники-науковці Музею Франка запишуть невеличкі розповіді — музейні історії Дому Франка — про самого Франка, його творчість, побут, родину та про історію музею».

Слухайте міжпрограмні ролики «Франко вдома. НаВчай з класиком» на UA: Українське радіо Львів упродовж тижня.

«Такі короткі, пізнавальні та атракційні розповіді — саме те, що треба для радіо. Тим паче, вони прекрасно надаються для адаптації, адже в період карантину ми вирішили обмежити студійні записи. А ще — це добра нагода з користю провести час удома, — розповіла продюсерка Львівської філії Суспільного Ірина Сандуляк-Білоус. — Як суспільний мовник ми підтримуємо якісний просвітницький контент та охоче ділимося ним із нашими радіослухачами».

Нагадаємо, цьогоріч Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка відзначає 80-річчя з дня заснування.

Наразі у всіх областях України оголошено надзвичайну ситуацію через поширення коронавірусу. Діють обмеження на перебування в громадських місцях, мешканців просять залишатися вдома. 

На поширені запитання про COVID-19 відповідають фахівці й експерти в проєкті UA: ЛЬВІВ для радіо та цифрових платформ #ВажливоЗнати.

* Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка