Новини компанії

Квітень 03, 2020

«Полдарк», «Епоха честі», «Марія-Терезія» — серіали на всі смаки на UA: КУЛЬТУРА

Якщо ви любите стежити за долями серіальних героїв, захопливими пригодами й історичними перипетіями, умикайте суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА — тут знайдете добірку цікавих європейських серіалів.

Британська історична драма «Полдарк». Історія Росса Полдарка, британського ветерана війни за незалежність Америки. Повернувшись із війни, він намагається влаштувати своє життя, знайти роботу й налагодити стосунки з ріднею. Проте життя в графстві Корнволл сповнене несподіванок. Яких саме, дізнавайтеся наступного тижня в будні о 12:50.

Польський військовий серіал «Епоха честі». У ньому зображено історію польських підпільників під час Другої світової війни. Молоді й завзяті воїни з честю та гідністю виборюють незалежність для своєї країни. В основі сюжету — маловідома сторінка протистояння польського підпілля й німецької розвідки під час Другої світової війни. Стежте за подіями серіалу щобудня о 17:05 та 20:10.

Одразу після вечірнього випуску новин о 18:20 на глядачів чекають нові серіали. Наступного тижня це будуть австрійські історичні драми.

«Максиміліан та Марія Бургундська». У центрі сюжету непроста історія Бургундії, невеликого французького герцогства ХV століття. Після загибелі герцога Карла Сміливого країна залишилася без правителя. На неї вже чатують королі Франції і Німеччини. Однак останнє слово — за дочкою Карла Сміливого Марією. Саме вона вирішує, за кого вийти — за французького дофіна чи німецького кайзера. Від її рішення залежить, до чиїх рук перейде управління невеликою, проте відомою державою в центрі Європи. Про боротьбу любові з обов’язком дивіться наступного тижня в понеділок та вівторок.

«Марія-Терезія. Жінка на війні». Марія-Терезія — королева Угорщини, єдина жінка-правителька свого часу, котра була змушена посісти престол у двадцять чотири роки. Високе становище й велика відповідальність позбавили Марію дитинства, оскільки вже тоді вона мусила стати дорослою. Серіал розповідає про життя майбутньої королеви від підліткового віку до часу її коронації та про неймовірні повороти подій, що відбувалися в її країні. Дивіться серіал наступного тижня із середи по п’ятницю.