Новини компанії

Квітень 01, 2020

«Книга-мандрівка. Україна», «Стань диким з нами», «Робін Гуд» — корисні розваги для дітей на UA: КУЛЬТУРА

Суспільний канал UA: КУЛЬТУРА дбає про інтереси всіх телеглядачів і для найменших підготував добірку мультсеріалів та пізнавальних циклів. Тож діти проведуть час корисно й із задоволенням, а батьки матимуть кілька годин відпочинку на день. 

У будні

О 7:05 — мультсеріал «Робін Гуд» про пригоди відважного юного мешканця Шервудського лісу, який разом зі своїми друзями бореться за справедливість і протистоїть захланності місцевих багатіїв. 

О 8:10 — пізнавальний серіал «Стань диким з нами» про подорожі до найпотаємніших куточків дикої природи та цікаві факти про представників флори й фауни цих країв.

О 15:45 — пізнавальний цикл «Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал про видатних українців та українок, історичні пам’ятки й події української історії. Хто з українців урятував світ від холери, чому Нестор Літописець — прабатько всіх блогерів, скільки срібла віддав російський цар за свободу Шевченка — ці та інші цікавинки діти дізнаються з коротких випусків циклу. Героїв серіалу озвучують українські зірки: співачка Джамала, телеведучий Майкл Щур, актори Ада Роговцева та Остап Ступка, співачка й письменниця Ірена Карпа та багато інших.

З 15:50 до 17:00 — мультсеріали. 

  • «Книга джунглів» — історія про пригоди й випробування героїв книжки Редьярда Кіплінга — хлопчика Мауглі, його друзів — доброго ведмедя Балу, спритної пантери Багіри, мудрого удава Каа — і, звісно, про підступного тигра Шерхана, який намагається їм зашкодити. 
  • «Фархат, принц пустелі» — мультсеріал про юного принца Персії, котрий разом із друзями шукає уламки чарівного кристала, щоб урятувати своїх батьків. Для цього Фархат мусить подолати підступного демона Ехогана, який теж прагне здобути могутність кристала. 
  • «Рівень Маркуса» — пригодницький мультсеріал про хлопчика на ім’я Маркус, котрий потрапляє до комп’ютерної гри й, щоб повернутися додому, мусить пройти всі її рівні. 

У суботу та неділю із 7:05 на UA: КУЛЬТУРА — двогодинний мультмарафон із новими серіями мультсеріалів.