Новини компанії

Березень 24, 2020

UA: ХЕРСОН підготував серію відео «STOP коронавірус»

UA: ХЕРСОН зняв серію відео «STOP коронавірус» із рекомендаціями, яких заходів безпеки дотримуватися в транспорті, на роботі та в магазинах, аби запобігти поширенню COVID-19.

У роликах розповідають, які симптоми коронавірусної хвороби, як виготовити антисептик удома, як правильно користуватися медичними масками та рукавичками.

Серію відео створили для теле- й діджитал-платформ, а також адаптують для радіо.

«Ми запустили виробництво серії інформаційних роликів «STOP коронавірус» за участі тренера з першої допомоги Товариства Червоного Хреста України Сергія Сєчки та місцевих лікарів. Це короткі відео про прості речі, які сьогодні мають важливе значення, адже йдеться про наше життя й здоров’я. До того ж ми оперативно повідомляємо про ситуацію в області й посилюємо саме ті відрізки, що збирають найбільшу аудиторію», — розповів продюсер UA: ХЕРСОН Рустам Авдєєв.

Команда UA: ХЕРСОН оперативно інформує жителів про ситуацію в регіоні. 

«Новинарі Херсонської філії Суспільного працюють у посиленому режимі. Вони не можуть залишатися вдома попри карантин, оскільки за таких умов люди особливо потребують зваженої і своєчасної інформації. Кореспонденти новин нині не просто розповідають про всі протиепідемічні заходи, яких вжито в регіоні для того, щоб не допустити поширення коронавірусу, а й неухильно дотримуються їх самі, наскільки це можливо. На зйомки вони їздять у захисних масках, тримають безпечну відстань від тих, із ким спілкуються в процесі підготовки матеріалу, миють руки, на вході до філії та в кабінетах є розчини для дезінфекції», — зазначила головна редакторка новин управління виробництва регіонального контенту філії UA: ХЕРСОН Наталія Верлата.

Усі платформи UA: ХЕРСОН працюють задля оперативного висвітлення подій. Деякі фахівці — за можливості дистанційно.

«Херсонська філія Суспільного швидко відреагувала на запровадження заходів щодо запобігання поширенню COVID-19. Одразу після ухвалення постанови Кабміну ми домовилися з клінінговою компанією про посилене санітарне оброблення приміщень філії, особливо місць загального користування, збільшили кількість засобів дезінфекції, ввели додаткове оброблення поверхонь, яких торкається багато людей (ручки дверей, кранів). Певні труднощі виникли із закупівлею масок і дезінфекторів для рук, але спільними зусиллями проблему вирішили: на вході до філії, а також у ньюзрумі є дезінфектори, маски закупили. Ще проблема була через обмеження кількості пасажирів у громадському транспорті. Аби програми Суспільного виходили вчасно, підвозити працівників філії зголосилася компанія-партнер із пасажирських перевезень», — розповіла менеджерка філії UA: ХЕРСОН Оксана Шило

Нагадаємо, команда Херсонської філії Суспільного змінила режим роботи у зв’язку з карантином через поширення COVID-19.