Новини компанії

Липень 18, 2019

У Суспільного найбільш збалансоване політичне ток-шоу серед національних телеканалів

"Зворотний відлік" — найбільш збалансоване та нейтральне ток-шоу парламентських перегонів. Такого висновку дійшли медіаексперти *коаліції громадських організацій, що моніторили висвітлення парламентської передвиборчої кампанії в Україні за  22 червня – 12 липня 2019 року.

На відміну від більшості ток-шоу, яким притаманна заангажованість на користь тих чи інших політичних сил, "Зворотний відлік" на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ продемонстрував свою незалежність від політичних впливів та неупереджений підхід до кандидатів — зазначено в проміжному звіті незалежного моніторингу.

"Зворотний відлік” найбільш збалансоване та нейтральне ток-шоу в представленні різних політичних сил, які балотуються до Верховної Ради України. Це ток-шоу найнеупередженіше серед інших політичних ток-шоу, а його автори застосовують однакові підходи до всіх учасників”, — ідеться у звіті. 

Незалежний моніторинг проводився за підтримки двох проєктів Ради Європи: "Підтримка прозорості, інклюзивності та чесності виборчої практики в Україні" й "Зміцнення свободи медіа, доступу до інформації та посилення системи Суспільного мовлення в Україні", що імплементуються в межах Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр.

Нагадаємо, незалежний моніторинг висвітлення президентських перегонів  визнав  "Зворотний відлік" на Суспільному єдиним конструктивним та зваженим  політичним ток-шоу з критичним підходом до заяв кандидатів.

Неупереджений та професійний підхід до висвітлення політичних тем у ток-шоу "Зворотний відлік" також відзначила експертна організація Internews.

 

* Моніторинг проводиться коаліцією громадських організацій — "Комісія журналістської етики", "Платформа прав людини", "Український інститут медіа та комунікації" та "StopFake" за підтримки проєктів Ради Європи "Зміцнення свободи медіа, доступу до інформації та посилення системи Суспільного мовлення в Україні" й "Підтримка прозорості, інклюзивності та чесності виборчої практики в Україні", що імплементуються в межах Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 рр.