Оголошення про проведення мистецького конкурсу на виробництво розважального стендап-шоу

Квітень 02, 2024

Оголошення про проведення мистецького конкурсу на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) – розважального стендап-шоу (за умовами надання гранту NDICI-GEO-NEAR/2022/438-227)

 

Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» оголошує мистецький конкурс  на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) (за умовами надання гранту “Посилення стійкості та потенціалу Суспільного мовлення під час війни” (Strengthening the resilience and capacity of Public Broadcasting in times of war) NDICI-GEO-NEAR/2022/438-227 (Реєстраційна картка №5080 від 08.02.2023 року) (далі – Конкурс).

Ціль проєкту:

Створення розважального стендап-шоу на соціально-важливі теми. Проєкт має на меті об’єднати популярних авторів жанру стендап на телевізійній, діджитал та радіо платформах та залучити більш ширшу аудиторію, для популяризації даного гумористичного напрямку. 

Бажаним, але не обов’язковим, є те, що учасники майбутнього проєкту активно виступали в жанрі стендап та продовжують це робити не зважаючи на обстріли ворога, та через гумор продовжують показувати незламність народу в цілому.

Історії можуть стосуватися конкретних подій, у яких брали активну участь усі виступаючі автори. Кількість авторів, які беруть участь в одному випуску - 4 людей з приблизним хронометражем 11 хвилин на кожного та ведучий.

У заявках просимо зазначати релевантний досвід створення розважальних проєктів (зокрема гумористичних).

Метою проведення відбору є визначення переможців мистецького конкурсу, з якими буде укладена угода на надання послуг з часткового виробництва телевізійної програми.  Процедури публічних закупівель з переможцем мистецького конкурсу здійснюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

 • Вид Конкурсу – вид конкурсу: виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту);

 • Напрями Конкурсу – телевізійна програми;

 • Категорія Конкурсу – часткове виробництво (створення) телевізійної програми на замовлення АТ «НСТУ»;

 • Тематична сесія Конкурсу - розважальне стендап-шоу на соціально-важливі теми; 

 • Орієнтовний хронометраж - 24 випуски по 45 хвилин;

 • Формат - запис;

 • Граничний ліміт витрат на послуги зі створення телевізійних програм відповідно до умов Конкурсу складає 3 840 000 (три мільйони вісімсот сорок тисяч) гривень без ПДВ (реєстраційна картка МТД №5080 від 08.02.2023 року).

 

Умови оплати робіт: 

1. Попередня оплата у розмірі  25% (за кількістю випусків – 6 випусків) після підписання договору.

2. Попередня оплата у розмірі 25% (за кількістю випусків – 6 випусків) після звітування та підписання актів за попередні 6 випусків.

3. Попередня оплата у розмірі 25% (за кількістю випусків – 6 випусків) після звітування та підписання актів за попередні 6 випусків.

4. Післяплата у розмірі 25% по завершенню виробництва за останні 6 випусків.

 

До розгляду приймаються пропозиції на виробництво проєктів, за результатами реалізації яких  до 15 грудня 2024 року (включно) створюється розважальне гумористичне шоу.

Орієнтовна дата першого ефіру – вересень 2024 року. 

 

Переможець мистецького конкурсу має забезпечити часткове створення телевізійної програми, а саме:

1. Затвердити з Замовником ведучого та учасників телевізійної програми.

2. Затвердити з Замовником та забезпечити локацію для проведення зйомки;

3. Забезпечення освітлення локації та звукового обладнання для проведення зйомки 

4. Забезпечити виступи ведучого та учасників під час запису телевізійної програми.

5. Забезпечити написання сценарію для ведучого проєкту, який представлятиме кожного з учасників шоу (короткий скетч і підводка до виступаючого).

7. Розробити та затвердити з Замовником сценарій кожного випуску окремо.

9. Забезпечення відповідності всіх виступів нормам та цінностям Суспільного та  соціально-важливій тематиці проєкту.

10. Забезпечення необхідного райдеру виступаючих.

11. Забезпечення транспортних витрат, необхідних для присутності виступаючих. 

12. Надати усі необхідні документи для ефірної трансляції програми на всіх платформах Суспільного (в тому числі договори про передачу майнових  прав інтелектуальної власності).

13. За необхідністю забезпечити написання та адаптацію сценаріїв для виступаючих.

14. Забезпечення наявності глядацької аудиторії під час зйомок телевізійної програми. За попереднім узгодженням із Замовником можливий продаж квитків, детальні  умови продажу квитків та розподілу доходу сторони визначають в умовах договору.

Суспільне забезпечує:

1. Зйомку шоу (знімальна, звукозаписуюча техніка та персонал);
3. Послуги гримера на знімальному майданчику;
4. Монтаж та виготовлення фінальної телевізійної версії програми та матеріалів для розповсюдження на  платформах Суспільного. 

 

Для участі в Конкурсі кандидати повинні в період з 02 квітня 2024 року до 16 квітня (включно) заповнити форму Реєстрації на участь у мистецькому конкурсі та подати наступні документи:

 • контактні дані кандидата;

 • розгорнутий синопсис (тритмент та інформація про потенційних героїв);

 • кошторис витрат (без ПДВ) в форматі, затвердженому АТ "НСТУ" та згідно з інструкцією з заповнення кошторису

 • план виробництва та орієнтовний план фінансування;

 • посилання на попередні проєкти продюсера, автора сценарію;

 • інші презентаційні матеріали (за наявності).

 • скан-копії документів про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності кандидата;

 • один з двох видів документів (згідно із Законом України «Про публічні закупівлі»):

1) скан-копії документів про підтвердження виконання аналогічного договору на створення аудіовізуального твору (копія договору, акту приймання-передачі, накладної, лист відгук тощо);

2) довідка, підписана керівником, про наявність у кандидата обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та довідка про наявність у кандидата працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

Загальні конкурсні вимоги

Мистецький конкурс проводиться згідно з наказом АТ «НСТУ» від 01.04.2024 № 333 «Про проведення дирекцією соціально важливого контенту та спеціальних проєктів Мистецького конкурсу на виробництво аудіальних та аудіовізуальних творів (контенту) – розважального стендап-шоу (за умовами надання гранту NDICI-GEO-NEAR/2022/438-227) та відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів в АТ «НСТУ».

Кандидат має відповідати одному або декільком кваліфікаційним критеріям, а саме: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. 

У випадку, якщо переможець конкурсу планує залучати до виконання робіт чи послуг субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, переможець має надати повне найменування та місцезнаходження кожного суб’єкта господарювання, який буде залучений переможцем. АТ «НСТУ» має перевірити таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій Закону України «Про публічні закупівлі».

Подавати проєкти для участі в мистецькому конкурсі можуть юридичні особи будь-яких форм власності та організаційно-правових форм, серед учасників, кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або посадових осіб яких немає громадян Російської Федерації та Республіки Білорусь.

Всі майнові права на всі об’єкти інтелектуальної власності від авторів та правовласників, чиї твори увійдуть складовою частиною до майбутнього проєкту, мають бути передані АТ «НСТ​​У» для використання будь-яким не забороненим законодавством України способом протягом усього періоду дії авторського права на території всіх країн світу.

При підготовці пропозиції просимо звернути увагу на Редакційний статут АТ «НСТУ» в частині вимог до створення та поширення контенту.

Етапи Конкурсу

Конкурс відбуватиметься у два етапи: 

І. Попередній відбір.

ІІ. Пітчинг.

Проєкти оцінюватимуть за такими критеріями: 

 • драматургічна якість;

 • актуальність теми, соціальна важливість;

 • творче бачення;

 • продюсерське бачення;

 • відповідність вимогам каналу дистрибуції контенту та його конвергентність;

 • відповідність кошторису витрат масштабу проєкту та терміни виробництва.

 

До уваги кандидатів / учасників Конкурсу!

 • Форма реєстрації та подані документи мають бути заповнені українською мовою. 

 • Відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації несе учасник Конкурсу. 

 • Рішення АТ «НСТУ» про невідповідність умовам Конкурсу оскарженню не підлягає. 

 • Кожен учасник Конкурсу гарантує, що надані матеріали не порушують майнові права інтелектуальної власності.

 • Учасник Конкурсу надає свою згоду на обробку персональних даних. Зі свого боку АТ «НСТУ» гарантує захист наданої інформації учасника Конкурсу

Ваші запитання щодо умов проведення конкурсу Ви можете надіслати за адресою a.fursenko@suspilne.media.