Новини компанії

Серпень 13, 2024

Суспільне відвідали шведські дипломати

Представники Шведської ради національної безпеки та Посольства Швеції в Україні завітали на Суспільне Мовлення, щоб дізнатися більше про зміни у роботі та виклики на третій рік повномасштабної війни. Зустріч відбулася 9 серпня у головному офісі Суспільного в Києві.

Серед шведських представників прибули Марія Ліндґрен-Салтанова, радниця Шведської ради національної безпеки при Офісі Прем'єр-міністра Швеції та Каспер Андерсон, заступник голови Місії посольства Швеції в Україні.

Нагадаємо, у березні 2023 року Марія Ліндґрен-Салтанова відвідала Суспільне Дніпро, де дізналась, як координувалась робота команди у перші місяці великої війни, як журналісти висвітлювали життя регіону в умовах обстрілів, блекаутів і паливних криз.

«За новинами ми стежимо. Але, я думаю, кожні два тижні тут відбувається щось нове. Займаючись питаннями, пов'язаними з Україною, я мала кілька приємних зустрічей з колегами з української адміністрації. Тож маю уявлення про місцеві настрої та ситуацію і дуже рада бачити, що всі працюють старанніше, ніж раніше. І справи рухаються, незважаючи на складні обставини. Але я хочу сама бути на місці та знову спілкуватися з людьми. І ми надзвичайно вдячні за те, що у нас є цей взаємний плідний обмін досвідом і підтримкою», — наголосила на початку зустрічі Марія Ліндґрен-Салтанова.

Читайте також: Ведучі Суспільного Мовлення відвідали провідні європейські медіа

Також представники Суспільного обговорили зі шведськими дипломатами новий законопроєкт щодо регулювання діяльності платформ спільного доступу до інформації, через які поширюється масова інформація.

Так, Микола Чернотицький, голова правління Суспільного, акцентував на тому, що наразі команда Суспільного працює над розвитком цифрової стратегії. Він також нагадав, що ресурси для споживання новин у 2022 році змінились:

«У нас регулярно перевіряється споживання новин. До 2022 року ми робили це щоквартально, зараз робимо це раз на пів року. Якщо до початку війни основним ресурсом для новин було телебачення, то після став телеграм. Наразі популярність ресурсів для споживання новин виглядає так: телеграм, фейсбук, ютуб, телебачення та радіо», — зазначив він.

Голова правління подякував шведським гостям за візит та увагу до роботи Суспільного Мовлення.

Читайте також: Суспільне продовжить розширювати мережу кореспондентів у громадах

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих і регіональних каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», надаємо освітній контент, навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні.

Фото — Валерія Мезенцева