Червень 14, 2024
Суспільне Мовлення запрошує наукову спільноту разом досліджувати архіви
Архівні відео- та аудіоматеріали, опубліковані на Суспільне Медіатека, можуть стати доказовою базою чи предметом досліджень для наукових робіт студентів, аспірантів і викладачів вишів. Команда платформи відкрита до пропозицій наукової спільноти. На цьому наголосила керівниця проєкту з оцифрування архівних матеріалів Суспільного та Суспільне Медіатека Таїсія Турчин під час лекції для слухачів Міжнародної літньої школи молодих журналістів, організованої кафедрою журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки.
Читайте також: 780 годин опублікованих архівів: пів року роботи Суспільне Медіатека
«Ми запрошуємо наукову спільноту досліджувати наші архіви під час написання ваших курсових, дипломних чи інших дослідницьких робіт. Спектр тем — найрізноманітніший. Регіональне мовлення та телебачення й радіо, прояви цензури, політичні заяви певних чиновників, зовнішня політика України в різні періоди, злочини росії в сучасній війні, діяльність окремих постатей або будь-які ваші пропозиції — сотні матеріалів вже опубліковано на сайті Суспільне Медіатека, їх легко відшукати за назвою, роком чи темою, — сказала Таїсія Турчин. — Суспільне Медіатека — це тільки вітрина архівних матеріалів Суспільного, де опублікована мала частина від усіх наших записів. Сам архів Суспільного набагато більший. Якщо ви захочете дослідити якусь тему глибше і вам бракуватиме контенту, то, за потреби, ви можете зв’язатися з нами і ми пошукаємо серед неопублікованих записів».
Скрин з онлайн-лекції / Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Надсилайте пропозиції щодо співпраці на пошту complaints.mediateka@suspilne.media або залишайте їх у формі зворотного зв'язку у правому нижньому куті сайту Суспільне Медіатека.
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.
* Проєкт співпраці Суспільного Мовлення та Європейського Союзу в особі Європейської комісії «Капіталізація аудіовізуальних архівів НСТУ для залучення громадськості в Україні» триватиме три роки й три місяці — із 2021 до початку 2025-го.
Проєкт виконується за фінансової допомоги Європейського Союзу. Зміст документів та матеріалів в рамках цього проєкту є виключною відповідальністю АТ «НСТУ», і ні за яких обставин не може розглядатися як такий, що відображає позицію Європейського Союзу.