Червень 06, 2024
Після підриву Каховської ГЕС: добірка матеріалів від місцевих команд Суспільного
6 червня виповнюється рік з того дня, як російська армія підірвала греблю Каховської ГЕС, спричинивши масштабну екологічну катастрофу. Від перших днів і до тепер кореспонденти Суспільного стежать за долею водосховища та прилеглих районів. Також журналісти відтворили історію зведення ГЕС та розповіли про Великий Луг. Пропонуємо добірку відео від команд Суспільне Херсон, Суспільне Миколаїв, Суспільне Запоріжжя та Суспільне Дніпро.
Читайте також: Суспільне покаже інтерв’ю Ірини Цибух для «Української правди»
-
6 червня 2023 року. Херсонці рятують домашню худобу з підтоплених господарств. Суспільне Херсон.
-
8 червня з 21:00 вода почала спадати й за ніч знизилась на 20 см. В районах підтоплення ще працюють рятувальники та поліція. Суспільне Миколаїв.
Документальний проєкт Суспільне Запоріжжя «Великий Луг»: розповідь заснована на реальних подіях та свідченнях людей, які пам’ятають, що відбувалося в часи радянських перегонів «великого будівництва» та коментарях експертів про теперішню ситуацію. У першій частині жителі заповідних територій Запорізької області згадали, як у 50-х роках минулого століття будувалося й наповнювалося Каховське водосховище. В другій частині мова йде про наслідки, які маємо після підриву окупантами Каховської ГЕС.
-
Частина перша
-
Частина друга
-
«Такого на планеті ніде не існує». Еколог Вадим Манюк про флору на Каховському водосховищі. Суспільне Дніпро.
Читайте також: «Новий відлік» на Суспільному: коли заборонять проросійську церкву в Україні
Більше матеріалів про катастрофу після підриву Каховської ГЕС дивіться на ютуб-сторінках місцевих телеканалів Суспільного і читайте на сайті Суспільне Новини.
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.