Жовтень 10, 2024
Іспанський мовник RTVE інформує про війну в Україні
Інформування про події в Україні під час війни, воєнна аналітика, відеодобірки та подкаст — іспанський суспільний мовник RTVE надає громадянам Іспанії й українцям, які отримали прихисток в Іспанії, щоденну інформацію про вторгнення, політичні та соціальні процеси в Україні.
Читайте також: Олександра Новосел: У боротьбі з інфоатаками треба йти за своїм читачем
В Україні працюють спецпредставники RTVE, які готують репортажі та інтерв’ю. Також на сайті мовника є тематичний розділ про Україну, де публікують матеріали спецкореспондентів, аналіз подій, статистичну інформацію, новини війни, інформацію про зниклих дітей.
Щосереди виходить новий подкаст проєкту «Diario de Ukraine» («Український щоденник»), у якому розповідають, що відбувається в Україні після російського вторгнення. Автори подкасту запрошують військовослужбовців, журналістів, гуманітарних працівників та громадян України, очевидців подій, які безпосередньо відчувають на собі прояви війни. Серед тем, які піднімають автори подкасту, — інформаційна війна, знищення закладів охорони здоров’я, психологічні наслідки війни, політичні та правові процеси, громадські рухи, соціальні події та життя у прифронтових регіонах.
Читайте також: Як говорити про полон: поради для журналістів на основі реальних історій
Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки (EBU), вдячне колегам з медіа різних країн світу за об’єктивне і неупереджене інформування про російсько-українську війну та підтримку українських журналістів.
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.