Новини компанії

Квітень 29, 2024

Суспільне є вдалим прикладом трансформації державного медіа, — представник РЄ

Директор Ради Європи з питань демократії Матяж Груден назвав Суспільне вдалим прикладом трансформації державного медіа. Про це він заявив під час Міжнародної конференції з медіаграмотності та саморегулювання медіа.

«Хочу відзначити важливість громадських медіа, які сприяють плюралізму. Важливо забезпечити інституційну та фінансову незалежність медіа від держави та політичних впливів. Український суспільний мовник Суспільне є хорошим прикладом трансформації державного медіа, і ми сподіваємося, що інші медіа наслідуватимуть цей приклад», — зазначив Груден.

За його словами, ефективна комунікація між медіаспільнотою, державою та суспільством мають важливе значення, особливо в умовах дедалі більшого поширення онлайн-контенту та викликів, пов’язаних із необхідністю швидко реагувати на мову ворожнечі та дезінформацію. «Слово може бути могутнішим за меч і навіть за ракету», — зазначив директор Ради Європи з питань демократії.

Читайте також: Суспільне незмінно у «білому списку» медіа, — моніторинг ІМІ

Як повідомлялося, 25-26 квітня у Києві пройшла дводенна Міжнародна конференція з медіаграмотності та саморегулювання медіа. Її організатором стало Міністерство культури та інформаційної політики у співпраці з Програмою підтримки ОБСЄ для України, Офісом Ради Європи в Україні, організацією International Media Support, Програмою розвитку ООН, UNESCO в Україні, Представництвом Європейського Союзу в Україні, урядом Японії.

Вперше опубліковано на сайті ukrinform.ua.