Лютий 29, 2024
Суспільне шукає виробників телепроєкту про політичні зміни, спричинені війною
29 лютого Суспільне Мовлення оголосило повторний мистецький конкурс на виробництво аналітично-інформаційної програми з робочою назвою «Політика воєнного стану». Заявки на участь прийматимуть до 20 березня 2024 року (включно).
«Якщо ви прагнете створювати якісні проєкти, які побачить вся країна, — подавайте документи на мистецький конкурс від регіональної команди Суспільного. Запрошуємо виробників контенту та продакшени до співпраці. Після перемоги наша команда супроводитиме вас на кожному з етапів виробництва», — каже Марія Заіченко, виконавча продюсерка «Продюсерського центру» регіонального мовлення Суспільного.
Читайте також: «Суспільне. Студія» — оновлений всеукраїнський щоденний інформаційний проєкт Суспільного
Про що проєкт?
Цикл журналістських досліджень про політичні зміни в країні, спричинені повномасштабною війною. У фокусі — прикордонні регіони, зокрема Сумщина, Харківщина і Чернігівщина. Разом із політологами й соціологами проєктна команда має дослідити, які політичні трансформації відбуваються в країні та як вони впливають на різні сфери життя громад — від гальмування процесу декомунізації й змін у сфері культури до активного розвитку громадського сектору і проєктів, спрямованих на згуртування та консолідацію суспільства.
Як взяти участь у конкурсі?
Заповнюйте форму реєстрації та подавайте документи, вказані в оголошенні. У ньому ж можна ознайомитися з деталями щодо конкурсу, вимог до кандидатів та матеріалів, формату та оплати проєкту.
Запитання щодо умов проведення конкурсу надсилайте на електронну адресу o.kyrylenko@suspilne.media.
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.