Новини компанії

Січень 31, 2024

Суспільне Мовлення стало членом Міжнародного інституту преси

Суспільне Мовлення стало частиною мережі Міжнародного інституту преси, що охоплює близько 100 країн світу.

Міжнародний інститут преси (МІП) — всесвітня мережа редакторів, керівників медіа та провідних журналістів, заснована 1950 року. Це незалежна, неурядова та неприбуткова асоціація медіапрофесіоналів, які представляють провідні цифрові, друковані та новинні установи.

Основна місія МІП — захищати свободу медіа та забезпечувати доступ до інформації й вільний потік новин за будь-яких обставин. Члени мережі співпрацюють із метою захисту політичних, економічних та інших інтересів, щоб сформувати спільну позицію щодо політики, яка впливає на медіа, і протистояти тим, хто прагне обмежити вільний потік новин та інформації.

Читайте також: Роботу Суспільного названо прикладом для інших мовників з європейських країн

«У МІП Суспільне Мовлення представлятимуть Христина Гаврилюк, Олена Ремовська та Анастасія Коріновська, які отримають членські картки та зможуть долучатись до робочих засідань генеральної асамблеї. Наша команда зможе вчасно й обʼєктивно надавати інформацію щодо стану медіа в Україні та впливу російської війни на незалежну журналістику», — прокоментувала Марія Фрей, членкиня правління Суспільного, відповідальна за новини та регіональне мовлення.

Приєднавшись до МІП, Суспільне матиме змогу співпрацювати з медіапрофесіоналами зі всього світу, які поділяють відданість свободі преси. Солідарність і підтримка колег з усього світу надаватимуть додаткові важелі впливу щодо забезпечення журналістських прав та безпеки, особливо з огляду на виклики та ризики, з якими стикаються журналісти Суспільного Мовлення сьогодні.

Діяльність МІП у сфері моніторингу, звітності та адвокації здобула визнання та повагу за захист свободи преси й створення сприятливих умов для якісної журналістики. Крім того, МІП прагне допомогти медіа знайти шляхи до сталого розвитку та максимальної ефективності через дослідження, тренінги, налагодження партнерських зв’язків колег і наставництво.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Фото Анастасії Мантач