Жовтень 18, 2023
Суспільне Культура відтепер у тіктоку
У Суспільне Культура з’явився новий майданчик — відтепер створюємо культурний контент і для тіктоку. Добірки, експлейнери, огляди та важливі новини можна дивитися в коротких відеоформатах.
Читайте також: Книжку «Хоробрі казки» від Суспільного презентували у Львові
«Бренд Суспільне Культура швидко розвивається в соцмережах, тож це було логічне рішення для нас — створити окремий тікток-акаунт. Варто зауважити, що контент Суспільне Культура був присутній на платформі. У нас вже майже рік існує тікток-проєкт “До речі”, де публікувалось багато відео на культурну тематику і який часто потрапляв у тренди. Попит на культурний контент величезний. Тому зараз настав саме той час — створити окремий тікток Суспільне Культура», — розповіла Анна Погребна, шеф-редакторка редакції соцмереж діджиталу Суспільного Мовлення.
Крім цього акаунту, Суспільне має в тіктоку ще п’ять сторінок: Бробакс, Євробачення, Слей шоу, «До речі» й Антропологія. Найбільшим акаунтом наразі є Євробачення Україна — понад 155 тис. підписників, у «До речі» — 125 тис. підписників. Над контентом для цієї соцмережі працює команда, до якої, зокрема, належать редакторка Вероніка Сікач, ведучі Юлія Ткачук та Анастасія Солод, есемемниця Олександра Чагарна.
«Безумовно, в такому виді контенту є своя специфіка. Команда невелика, проте ми підсилюємося завдяки кросфункціональним командам з інших “культурних” редакцій, яких запрошуємо розповісти про ту чи іншу важливу подію», — ділиться Анна Погребна.
Найголовнішим завданням Анна вважає створення чи адаптацію контенту таким чином, щоб він був цікавий будь-якому користувачеві платформи. Серед основних форматів, які готуватимуть для тіктоку — експлейнери, огляди, добірки, важливі новини, короткі витримки з інтервʼю та жарти — коли це доречно. «І, безумовно, там зʼявлятимуться всі найяскравіші проєкти, що виготовляються під брендом Суспільне Культура, — додає Анна Погребна і розповідає, як команда взаємодіє з аудиторією: — Звичайно, це нормальна практика — реагувати на фідбек аудиторії. Це дає нам зрозуміти, чи працюють ті формати, на які ми робимо фокус, та взагалі які історії отримують найбільше реакцій. Але найголовніше — контент у тіктоці Суспільне Культура має бути якісним, як і будь-який матеріал під цим брендом».
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.