Жовтень 13, 2023
Наша перевага — гіперлокальність, — Андрій Тіток на National Media Talk
Понад 800 тисяч підписників стежать за новинами Суспільне Чернігів у соцмережах. Про це повідомив його лінійний продюсер Андрій Тіток під час виступу на National Media Talk 12 жовтня.
Він розповів, що стрімке зростання діджитал-аудиторії відбулося на початку повномасштабного вторгнення. Команда Суспільне Чернігів була одним із небагатьох медіа, що інформувало жителів тимчасово окупованої частини регіону та Чернігова.
«Коли в Чернігові під час блокади не було електроенергії та мобільного зв’язку, ми інформували людей через радіо. Тобто наше завдання — працювати з інформацією. Не тільки з телеком, чи з радіо, чи окремо із діджиталом. Маємо інформацію — обираємо форму її подачі. Якщо стається щось несподіване — воно оперативно йде на всі платформи, — каже Андрій Тіток і додає: — Завжди суть важливіша за форму. Спершу — про що ми хочемо розповісти, а потім — як ми це розповідаємо».
Читайте також: Світлана Остапа: Здорова медійна екосистема повинна мати сильне суспільне мовлення
Оперативність роботи журналістів, взаємозамінність і конвергентність редакції, дотримання стандартів журналістики — принципи Суспільне Чернігів, які дозволити завоювати довіру великої аудиторії ще задовго до лютого 2022-го.
«Ми одразу для себе вирішили: наші конкуренти — не регіональні, а центральні медіа. Коли росіяни підірвали склади боєприпасів в Ічні — ми повідомили про це першими. Тоді всі заголовки новин виходили з посиланням на нас. Також ми були першими, хто повідомив, що росіяни вторглися на Чернігівщину і що вони звідти тікають. Проте ми ніколи не ставимо собі за мету “хайпувати”. Ми турбуємося про власну репутацію. Репутація на рівні регіону — річ, яку дуже легко зруйнувати», — зауважив лінійний продюсер.
Читайте також: Марія Фрей — про гіперлокальну мережу Суспільного та розбудову хабів у регіонах
Цього року Суспільне Мовлення продовжує розбудовувати журналістську мережу, що працює на рівні територіальних громад. Суспільне Чернігів — одна з перших філій мовника, яка реалізувала цей проєкт й отримала кореспондентів у Прилуках та Новгороді-Сіверському.
«Наша перевага — гіперлокальність. Те, що ми дуже близько до людей, дає нам змогу дізнаватися новини з громад раніше ніж іншим. Ми беремося за теми, які “не заходять” або які не бачать центральні медіа. Ба більше: ми робимо ставку на такі історії, щоб показати, як насправді живуть українці. Суспільне — одне із небагатьох медіа, на яке не мають впливу політичні сили. Це дає нам можливість висвітлювати все, як є. Справжнє життя і драми — не в Києві, а в регіонах. І наше завдання — це показати», — каже Андрій Тіток.
Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.
Читайте новини від Суспільне Чернігів — на сайті Суспільне | Новини. Найважливіші події та оперативне оповіщення — цілодобово: