Новини компанії

Жовтень 04, 2023

Члени наглядової ради та правління Суспільного відвідали BBC

Члени наглядової ради та правління Суспільного Мовлення відвідали британський суспільний мовник BBC. Візит відбувся за підтримки USAID та Internews network й за організації BBC Media Action. 

Делегація від Суспільного побувала в офісах суспільного мовника BBC Scotland у Глазго та BBC Broadcasting House в Лондоні, Міністерства закордонних справ (Foreign, Commonwealth & Development Office) і британського регулятора телеканалів, радіо та поштової служби (Office of Communications).

Читайте також: Суспільне Новини традиційно у «білому списку» медіа — моніторинг ІМІ

На зустрічах з керівниками й журналістами британського суспільного мовника обговорили редакційну політику і незалежність компанії. Фінансується BBC шляхом ліцензійних зборів. Сумарно компанія отримує 4 мільярди фунтів на рік. Додаткові кошти — гранти, гонорари та дохід від оренди. 

«В Україні багато хто з політиків любить порівнювати нас із BBC. На мою думку, це не дуже коректно, адже корпорація BBC торік відзначила своє 100-річчя, і має набагато більший досвід та більш незалежне фінансування. Те, що нас незмінно поєднує, — ми суспільні мовники, працюємо задля задоволення інформаційних потреб суспільства, прагнемо мати найвищу довіру аудиторії», — говорить голова наглядової ради Суспільного Мовлення Світлана Остапа.

Делегація Суспільного ознайомилася з роботою ньюзруму BBC News, відвідала студії та приміщення для проведення прямих трансляцій. Попри численні трансформації за всю історію існування, британський суспільний мовник залишається одним з еталонів якості з-поміж медіа та найбільшою телерадіокомпанією у світі. Журналісти корпорації працюють і в Україні, зокрема висвітлюючи війну в зоні бойових дій.

«Генеральний директор Корпорації BBC Тім Деві показав нам відео, як кореспонденти BBC працюють над матеріалами про війну в Україні, — з фронту, з обстріляних населених пунктів. Ми подякували колегам за те, що підтримують інтерес до війни росії проти України, що тримають Україну у фокусі уваги», — сказала Світлана Остапа.

«Цього року наші компанії мали спільний досвід організації та проведення Євробачення-2023. Нам важлива підтримка британських колег і ми цінуємо нашу співпрацю. Радію, що вона продовжується і ми можемо переймати найкращі практики в найуспішнішого суспільного мовника світу», — каже Микола Чернотицький, голова правління Суспільного Мовлення.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.