Новини компанії

Грудень 25, 2022

Прем’єра другого сезону мультсеріалу «Тото» на Суспільному

25 грудня Суспільне Мовлення на власному ютуб-каналі «Бробакс» презентувало другий сезон анімаційного серіалу «Тото» — про пригоди песика Тото, який пізнає світ разом з друзями. Через знайомих яскравих героїв, за допомогою гри і пісень, автори делікатно інтегруватимуть сучасні реалії України та говоритимуть про серйозні речі мовою, зрозумілою дітям. 

У першій серії песик Тото з друзями дізнаються багато цікавого про Україну у лісовому садочку і заспівають улюблену пісню «Ой, у лузі червона калина».

Читайте також: Сергій Притула озвучив «Хоробру казку» від Суспільного

«Новий сезон нашого мультсеріалу Тото під час війни — ще одна маленька перемога. Завдання дорослих — підтримати дітей, відволікти їх від тривог, запропонувавши контент, який підбадьорить, продемонструє знайомі ситуації й відповість на питання, що турбують. Ми говоритимемо про емоції, прийняття, дружбу, підтримку. Кожна серія, окрім гри, пісні й кумедної ситуації, містить освітній компонент», — розповідає генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Вікторія Мурована.

«Неймовірними є ті зусилля, яких докладає до проєкту творча команда зі сховищ, від генераторів та старлінків. Над проєктом одночасно працює понад 40 фахівців різних напрямів, тому це ще й суттєва підтримка анімаційної галузі», — додала вона.

Продовження мультсеріалу стало можливим завдяки проєкту «Підтримка регіоналізації суспільного мовлення в Україні», що реалізовується Офісом медіарозвитку Шведського радіо SR MDO за фінансування Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку. 

Над створенням нового сезону мультсеріалу працювали провідні українські аніматори — режисер «Викраденої принцеси» і «Мавки» Олег Маламуж та сценаристка й продюсерка Ірина Маламуж

За словами Ірини Маламуж, кожна серія мультфільму вчить добра, взаємодопомоги та вселяє віру у перемогу: «Об’єднавчий посил кожної серії "Разом ми все зможемо і переможемо!" — якось каже Мама Бася. Думаю, це і є  слоганом на другий сезон, і не лише для нашої команди, а й для всіх нас».

Читайте також: «Хочемо говорити з дітьми про війну делікатно, але правдиво», — Вікторія Мурована про контент на Суспільному

Попри те, що масовані російські атаки на критичну інфраструктуру України ускладнили виробництво мультсеріалу, команди виробників та Суспільного доклали максимум зусиль для прем'єри другого сезону «Тото» на Різдвяні свята. 

«Складно триматися графіків виробництва через відключення світла та інтернету, а іноді й телефонного зв'язку. Проте в нас досить злагоджена команда, тож коли зникає зв'язок, ніхто не панікує, кожен знає свій фронт роботи. У декого є генератори. Хтось відправляє виконану роботу з-за кордону, бо виїхав з дітками. Так і працюємо. Те, що ми працюємо для дітей, дуже надає сил», — розповідає режисер «Тото» Олег Маламуж.

Нагадаємо, раніше мультсеріали каналу «Бробакс» від Суспільного Мовлення — «Тото», «Маленький Бу», «Яся та її робот» і «Портал пригод» — стали доступними на українськомовному сегменті YouTube Kids, який є частиною популярного відеосервісу. YouTube Kids створено для дітей, щоб вберегти їх від непотрібного або сенситивного для дитячої психіки контенту. Також мультсеріали Суспільного можна дивитися на стрімінговій платформі Київстар ТБ.