Новини компанії

Грудень 02, 2022

Правосуддя для рф: проєкт незалежних журналістів «Засудити Росію» — на Суспільному

Перемогти росію на полі бою, а потім — досягти міжнародного правосуддя. Що для цього потрібно — дивіться у спецпроєкті журналіста Данила Мокрика та ГО «Інститут розвитку регіональної преси» «Засудити Росію». 2 грудня о 14:30 в ефірі проєкту «Суспільне. Спротив» на місцевих телеканалах Суспільного Мовлення та супутниковому телеканалі Суспільне Новини вийде перший епізод проєкту із 10 запланованих.

Автори переконані: потрібно вже зараз шукати правові механізми, як спонукати рф виплачувати репарації та компенсувати збитки українцям. Адвокатська експертиза проєкту — від Сергія Зайця.

Читайте також: Платформи Суспільного у топі джерел новин, які обирають українці

«В першу чергу для того, щоб розібратися, які в українців шанси з позовами проти росії в Європейському суді з прав людини, ми і вирішили записати десятисерійний серіал під загальною назвою “Засудити Росію”. Це не про фан, не про хайп і не про сарказм чи іронію. Це про те, щоб ви знали більше і розуміли більше. Ми розповімо про конкретні історії, які відбувались раніше в рамках різних збройних конфліктів. Про конкретні позови і про конкретні рішення, які ухвалює Європейський суд і які можуть мати значення для майбутніх позовів українців щодо російської агресії у 2022 році», — анонсує зміст проєкту Данило Мокрик у першому випуску.

Нові випуски виходитимуть на Суспільному в межах денного ефіру «Суспільне. Спротив» щопонеділка о 14:20, а також на ютуб-каналі проєкту.

«Тема проєкту “Засудити Росію” дотична до тих, які ми регулярно обговорюємо в прямому ефірі з нашими експертами. Цей проєкт має не лише інформаційно-просвітницьку мету. Він підтримуватиме дух українців, які чітко розумітимуть, що сучасна росія обов’язково постане перед судом і заплатить усім нам за усе те горе, якого завдала», — каже редактор денного ефіру «Суспільне. Спротив», продюсер Суспільне Рівне Сергій Татаренко

Нагадаємо, інформаційний міжрегіональний проєкт «Суспільне. Спротив»* виходить щобудня з 7:00 до 11:00, з 12:00 до 16:00 та з 17:00 до 21:00 одночасно на телеканалах регіональної мережі Суспільного Мовлення і супутниковому телеканалі Суспільне Новини. Добірки-дайджести з проєкту — щосуботи (з повтором у неділю) з 7:00 до 10:00, з 12:00 до 15:00, з 17:00 до 20:00.

Онлайн дивитися «Суспільне. Спротив» можна на сайтах телеканалів і на ютуб-каналі Суспільне Новини.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура, Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також 24 місцевих мовників (Суспільне Чернівці, Суспільне Одеса, Суспільне Вінниця, Суспільне Львів тощо) і супутниковий телеканал Суспільне Новини. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.

*На період трансляції Чемпіонату світу з футболу час та тривалість проєкту на місцевих телеканалах може бути змінений.