Новини компанії

Жовтень 04, 2022

Суспільне підтвердило високі стандарти журналістики незалежними моніторингами

Упродовж 23-29 вересня новинний сайт Суспільного Мовлення suspilne.media як лідер увійшов до переліку найпрозоріших та найякісніших ЗМІ, без замовних матеріалів, з інформацією виключно українською мовою. 

«Стандарти журналістики — це фундамент, на якому побудований бренд Суспільне Новини. У всі часи верифікована інформація є важливою, але під час війни вона рятує життя. Зараз в українському суспільстві відбуваються тектонічні світоглядні зміни, я сподіваюся, що однією з них буде розуміння важливості довіри. Суспільне Новини від початку свого існування працює за професійними стандартами, і завжди публікує перевірену інформацію, що неодноразово підтверджено незалежними моніторингами. Суспільному можна і треба довіряти», — зазначила Тетяна Кисельчук, членкиня правління Суспільного Мовлення, відповідальна за інформаційне мовлення та діджитал-платформу. 

Читайте також: Микола Чернотицький: Суспільне як замовник контенту може стати значною підтримкою індустрії

Сайт Суспільне Новини

  • Найякісніше онлайн-медіа України — у списку найякісніших і відповідальних онлайн-медіа України за результатами двоетапного глибинного моніторингу, проведеного Інститутом масової інформації у липні-вересні 2022 року. Суспільне Новини від початку свого існування традиційно у «білому списку» ІМІ. Рівень дотримання професійних стандартів на ресурсах, які увійшли до переліку, в середньому становить близько 96%. 
  • Найпрозоріше онлайн-медіа у 2022 році — у переліку найбільш прозорих онлайн-медіа у 2022 році за результатами дослідження, яке щорічно проводить Інститут масової інформації. У дослідженні проаналізували три ключові параметри: інформацію на сайті про контакти редакції, дані про людину, відповідальну за контент, та інформацію про власника медіа.
  • Без джинси — не виявлено замовних матеріалів згідно з моніторингом Інституту масової інформації, проведеним 20-21 вересня серед 19 популярних онлайн-медіа. 
  • Виключно українською — у переліку шести медіа, які подають інформацію на сторінці виключно українською мовою, згідно з моніторингом секретаріату Уповноваженого із захисту державної мови щодо виконання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.