Новини компанії

Липень 11, 2022

Новини культури, авторські колонки та ексклюзивні інтерв’ю — Суспільне Культура запускає телеграм-канал

Сайт Суспільне Культура запустив телеграм-канал, де публікуватимуть головні культурні новини України та світу, анонси відеоконтенту, а також авторські колонки й аналітику. Читачі телеграм-каналу першими дізнаватимуться про ексклюзивні інтерв'ю та нові проєкти. 

Читайте також: Про творчу молодь, що протистоїть російській агресії, — у проєкті «Artилерія» на Суспільне Культура

Відтепер ви можете стежити за новими епізодами ютуб-проєктів Суспільне Культура — серед яких «Artилерія», «Культурний інстинкт», а також за документальними серіалами та фільмами, концертами й інтерв’ю — завдяки телеграм-каналу.

«На Суспільне Культура виходить багато різноформатних матеріалів — як авторських, так і з телеканалу, і з Радіо Культура. Їм часто стає тісно в межах сайту. Тому ми раді нарешті вийти в соцмережу, де нашим читачам буде зручніше дізнаватися про останні новини культури України та світу, й де наші авторські тексти не загубляться серед іншого контенту», — прокоментував запуск телеграм-каналу Євгеній Морі, головний редактор сайту Суспільне Культура. 

«Українська культура жива і працює: збирає гроші на ЗСУ, розповідає світу про війну, підіймає бойовий дух і аналізує життя, яким ми тепер живемо. Суспільне Культура розповідає ці історії, показує масштаби підтримки України світом та знаходить нових героїв і героїнь, чиї здобутки можуть стати історичними», — додала Олександра Чернова, директорка департаменту цифрового контенту та соцмереж Суспільного Мовлення. 

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.