Новини компанії

Січень 25, 2022

Журналісти Суспільного на Олімпіаді — хто висвітлюватиме Ігри в Пекіні для України

Вже 4 лютого стартують XXIV зимові Олімпійські ігри у Пекіні, які транслюватимуть суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ та діджитал-платформа Суспільне Спорт. Від команди Суспільного мовника на Ігри вирушать три телевізійні знімальні групи, журналісти діджитал-платформи та один журналіст Радіо Промінь.

Читайте також: На Суспільному відбулася церемонія проводів олімпійців на Ігри у Пекіні

У складі телевізійної групи ведуча та олімпійська журналістка Дар’я Кузнецова, досвідчені журналісти Євгеній Каранов та Євгеній Перестенко, а також оператори, за плечима яких робота на багатьох Олімпіадах та інших великих спортивних форумах: Світлана Коваль, Євген Журавльов та Віктор Кабков. Також на льодових аренах Пекіна працюватимуть журналісти діджитал-платформи Суспільне Спорт Сергій Захарченко і Катерина Годунова та журналіст Радіо Промінь Вадим Корженко.

У Пекіні працюватиме й монтажна апаратна для оперативної підготовки матеріалів, які готуватиме до телевізійного ефіру досвідчений режисер монтажу Ігор Риженко

Очолює робочу групу Суспільного головна редакторка творчого об’єднання спортивних програм UA: ПЕРШИЙ, олімпійська team leader Суспільного Олена Кузнецова.

«Ми працюватимемо в Пекіні в умовах протиепідемічних заходів, навіть жорсткіших, ніж були влітку в Токіо, — говорить Олена Кузнецова. — Але наша команда загартована та звикла до оперативної роботи у будь-яких умовах. У Пекіні, як зазвичай на зимових Іграх, змагання відбуватимуться у трьох змагальних зонах. Наша робота спланована так, що ми встигатимемо на всі необхідні об'єкти, щоб максимально познайомити глядачів та слухачів з українськими спортсменами, атмосферою другої Олімпіади, яка проходить у незвичних умовах, і з олімпійськими об'єктами. Ми традиційно станемо очима й вухами українських уболівальників на місці подій. І, звичайно ж, передаватимемо українським атлетам флюїди підтримки від вітчизняних фанатів, які й цього разу, на жаль, не зможуть вболівати за наших спортсменів безпосередньо на олімпійських трибунах», — підсумовує Олена Кузнецова.

Суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже 100 годин змагань на Олімпіаді у Пекіні. На діджитал-платформі Суспільне Спорт будуть доступні чотири окремі плеєри з трансляцією змагань (один з плеєрів — ретрансляція UA: ПЕРШИЙ).

Зазначимо, на Олімпійських іграх у Пекіні виступатимуть 45 українських спортсменів у 12 дисциплінах. Для України це рекордний показник за кількістю дисциплін на зимових Олімпіадах. 

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ є офіційним та ексклюзивним транслятором зимових Олімпійських ігор у Пекіні-2022 в Україні.