Новини компанії

Липень 21, 2021

Суспільне розпочинає цикл зустрічей із політичними фракціями

21 липня в телецентрі «Олівець» відбулася перша зустріч представників Наглядової ради й топменеджерів Суспільного із запланованої серії зустрічей з українськими політичними силами. Представники Суспільного зустрілися зі співголовою депутатської фракції «Європейська солідарність» Іриною Геращенко

Читайте також: Суспільне й Національний комітет спорту інвалідів України підписали Меморандум про співпрацю

Голова Наглядової ради Світлана Остапа разом із членами правління Суспільного мовника розповіли про стан реформи мовника, зокрема про стратегію розвитку на наступні 4 роки. 

«Насправді за чотири роки існування Суспільного мовника зроблено дуже багато. Суспільне створювалось на базі майже 30 юридичних осіб, у спадок новоствореному мовнику дісталось майно державних телерадіокомпаній, зокрема старі будівлі, неоформлена земля і роздуті штати. Сьогодні нам вже є чим пишатися. Зокрема Українським радіо, показники якого зростають щотижня, цифровими платформами, які досягли позначки у 2 мільйони підписників», — зазначила Світлана Остапа.

Своєю чергою голова правління НСТУ Микола Чернотицький наголосив, що у планах Суспільного — увійти до 10 найкращих телерадіомовників України. Детальніше про принципи роботи й плани розвитку платформ Суспільного розповіли профільні члени правління і топменеджери компанії.

Ірина Геращенко цікавилась, як розподіляється бюджет Суспільного. Зокрема, скільки коштів виділяється на спортивні трансляції Олімпіади, яка стартує вже 23 липня, — адже UA: ПЕРШИЙ є офіційним транслятором змагань. 

Також співголова депутатської фракції «ЄС» ставила запитання щодо виробництва та організаційної структури мовника, а також чи відповідає оплата праці на Суспільному ринковим показникам. 

Наголошуємо, що Суспільний мовник відкритий до діалогу і запрошує представників усіх політичних сил для формування єдиного порядку денного. Місією Суспільного є налагоджувати громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри та розвитку громадянської відповідальності.