Травень 27, 2021
Тетяна Кисельчук офіційно стала членкинею правління Суспільного
З 25 травня Тетяна Кисельчук офіційно увійшла до складу правління АТ «НСТУ» й очолила напрям інформаційного мовлення та цифрових платформ.
Читайте також: Подкасти. Новий продукт Суспільного
До травня 2021 року Тетяна Кисельчук була головною продюсеркою цифрових платформ. Із 2020 року — керівниця проєкту Newshouse 2.0 (мультимедійний ньюзрум), який планують відкрити восени 2021 року.
«Тетяна працює на Суспільному 4 роки й за цей час показала себе професіоналом, здатним приймати управлінські рішення. У кінці 2019 року вона запустила новинний сайт Суспільного suspilne.media, який впевнено набирає аудиторію і вже перебуває серед лідерів найякісніших українських новинних ЗМІ. Також Тетяна очолила проєкт “Newshouse 2.0”, який запрацює на повну силу до кінця року. Стратегічно наступні 4 роки Суспільний мовник має нарощувати репутацію потужного медіа. Ми це плануємо робити, зокрема, завдяки концепції digital first і Тетяна очолить саме цей вектор розвитку НСТУ», — зазначив Микола Чернотицький.
«Одним із ключових завдань є розбудова мультимедійної журналістики по всій країні, в кожній регіональній філії», — наголосила Тетяна Кисельчук.
У Тетяни 7 років досвіду роботи в медіа, зокрема на посаді головної редакторки. У 2016 році запустила безкоштовний освітній відеолекторій WiseCow про літературу, кіно, мистецтво, музику, журналістику, театр, історію, моду та соціум.
До команди Суспільного приєдналась влітку 2017 року. На посаді генеральної продюсерки просвітницького напряму запустила проєкти: скетч-шоу «Лайфхак українською», літературно-кулінарне шоу «ЕнеЇда», проєкт «Букоголіки» тощо.
У січні 2019 року Тетяна Кисельчук координувала президентські дебати на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, які в березні виходили під брендом «Зворотний відлік», і до травня 2019 року залишалась головною продюсеркою суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік».
У травні 2019 року Тетяну Кисельчук призначили на посаду генпродюсерки цифрових платформ Суспільного мовлення.
Стажувалася на суспільних мовниках Японії, Німеччини, Швеції.