Новини компанії

Грудень 08, 2020

Прем’єра української драми «Передчуття» у кіновікенді на UA: ПЕРШИЙ

У вихідні, 12 та 13 грудня суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже телевізійну прем’єру українського драматичного фільму «Передчуття» та німецьку історичну драму «Баугауз». Початок сеансів о 22:00.

У суботу на глядачів чекає драматична стрічка режисера В’ячеслава Криштофовича «Передчуття», яка нагадає всім, що в житті все треба робити вчасно. У фільмі розказана історія невеличкого приморського містечка N, в якому час плине неквапливо. Розмірене життя порушує чоловік, який вчинив самогубство. Про місце його поховання знають лише дружина і друг, які відмовляються ділитися таємницею з оточенням. Смерть чоловіка спонукає інших шукати відповіді на власні найголовніші питання. Усіх їх щось бентежить, і кожен хоче знайти правду в інших замість того, щоб подивитися вглиб себе.

Стрічка метра українського кінематографа В’ячеслава Криштофовича стала для нього поверненням у велике кіно після довгої паузи. Міжнародна прем’єра фільму відбулася у Берліні, а українська — на фестивалі «Молодість» у серпні 2020 року. У фільмі зіграло чимало відомих акторів, зокрема одну з ролей виконав Станіслав Боклан.

У неділю дивіться історичну драму «Баугауз» про мистецьку школу, яка дала поштовх боротьбі за рівність прав між жінками й чоловіками. Німецька архітектурна школа «Баугауз» була заснована 1919 року й пізніше стала Меккою архітектурного мистецтва у світі. Однак це ще й перший освітній заклад, де могли навчатися жінки. Головна героїня Лотта Брендель вступає до школи, де разом з нею навчатимуться й інші жінки. Та все ж їхній шлях не простий, адже щодня їм треба боротися зі зневажливим ставленням з боку оточення.

Лотта Брендель — вигаданий персонаж, образ якої натхненний відомими випускницями школи «Баугауз». Щонайменше 7 відомих жінок «Баугаузу» закарбували своє ім’я в історії розвитку керамічного й текстильного мистецтв.

Дивіться фільми «Передчуття» і «Баугауз» у суботу та неділю о 22:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також у мобільному застосунку suspilne.tv.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ щотижня показує якісні українські й закордонні фільми.