Червень 15, 2020
Суспільне підтримає ветеранський онлайн-нетворкінг «Від граблів до драбин»
Цієї суботи, 20 червня, відбудеться онлайн-нетворкінг «Від граблів до драбин: правдиві ветеранські історії», організований проєктом «Без броні — єдина база ініціатив для ветеранів». Суспільний мовник — інформаційний партнер події.
Упродовж дня ветерани АТО/ООС ділитимуться історіями власних злетів і падінь на шляху до започаткування свого бізнесу, громадської діяльності, створення ініціатив та культурних проєктів.
Читайте також: Як ефективно працювати з командою? Реєструйтеся на безкоштовний вебінар від Суспільного
«Ветеранський онлайн-нетворкінг — не лише можливість розказати про власну справу, ініціативу чи проєкт. Це також спілкування в дружній атмосфері у форматі «свої для своїх», — розповідає організаторка події та комунікаційниця проєкту «Без броні» Анастасія Обертас. — Історії всіх наших героїв не «глянцеві», не про успішний успіх. Вони справжні й відверті, як саме життя. А в житті буває, що доводиться й помилятися, і вчитися на власних «граблях». Цієї суботи ветерани й ветеранки впродовж дня зізнаватимуться в дрібних халепах та серйозних перепонах на шляху до мети. Вони на власному прикладі покажуть, що помилятися не соромно, бо це і є частина шляху до тієї омріяної «драбини» успіху. І, як на мене, готовність ветеранів ділитися своїми невдачами — один із найбільших виявів їхньої сили».
Після кожного виступу ветерани спілкуватимуться з глядачами трансляції та відповідатимуть на запитання побратимів. Протягом дня ветерани, громадські активісти й небайдужі громадяни з усієї країни матимуть змогу долучитися до віртуального нетворкінгу, де кожен зможе знайти однодумців, потенційних партнерів або навіть інвесторів.
«Війна — те, що неможливо забути й складно пережити. Ми постійно говоримо про ПТСР, але чомусь нечасто згадуємо про ПТР — посттравматичний ріст. Багато моїх товаришів після повернення з фронту змінили своє життя: обрали іншу професію, заснували свою справу, пишуть книжки, вирушають у подорожі й здійснюють свої найбожевільніші, на перший погляд, мрії. Звісно, не всім вдалося втілити задумане з першого разу. А хтось — одразу досяг успіху. Тому важливо ділитися з побратимами своїм досвідом, порадами, адже люди війни — розуміють одне одного, як ніхто. Вони говорять однією мовою. Тому це надзвичайно важливий проєкт, і я рада, що Суспільний мовник приєднався до цієї справи», — прокоментувала головна редакторка редакції документальних програм Суспільного Євгенія Подобна.
Участь у нетворкінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням. Докладна програма заходу — на фейсбук-сторінці події.