Новини компанії

Квітень 15, 2020

«Каннський фестиваль на UA: КУЛЬТУРА» — для справжніх поціновувачів кіно

Поки Каннський кінофестиваль відклали на невизначений термін через карантин, суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА запускає лінійку кінопоказів «Каннський фестиваль на UA: КУЛЬТУРА».

Від сьогодні та щосереди о 21:30 в ефірі UA: КУЛЬТУРА — кінострічки зі знаком якості, уперше презентовані в межах Каннського кінофестивалю. Більшість із них номіновані й нагороджені на кінофестивалі в Каннах. 

Відкриває лінійку фільм-володар «Золотої пальмової гілки» «Я, Деніел Блейк» про боротьбу людини з бюрократичною системою та протест проти неї. 

Читайте також: Мрії дітей Донбасу, «Золота пальмова гілка» та пошуки свого призначення — кіно цього тижня на UA: КУЛЬТУРА

Наступної середи, 22 квітня, дивіться стрічку-містерію «Дерево життя» режисера Терренса Маліка. У ній через спогади з дитинства людини середнього віку про свою сім'ю режисер розмірковує про сенс людського життя. Фільм отримав широке визнання кінокритиків і також відзначений найвищою нагородою Каннського кінофестивалю — «Золотою пальмовою гілкою». У головних ролях Бред Пітт, Шон Пенн та Джессіка Честейн. 

29 квітня на глядачів чекає соціальна драма «Хепі-енд» режисера Міхаеля Ганеке з Ізабель Юппер у головній ролі. Історія заможної буржуазної родини, яка за своїми статками не помічає злиднів і соціальних проблем, що панують у світі навколо. Долі людей сплітаються в дивовижних подіях, і навіть не віриться, що у фіналі цей клубок розплутається. Прем'єра кінофільму відбулася на 70-му Каннському кінофестивалі. Стрічку відібрали для участі в змаганні за «Золоту пальмову гілку». 

6 травня дивіться італійську драму «Велика краса» режисера Паоло Соррентіно. Стрічку вперше показали на 66-му Каннському фестивалі. Фільм про роздуми письменника Джепа Гамбарелли, роль якого виконує Тоні Сервілло, про зміни в житті вічного міста Рима. Напередодні свого 65-річчя чоловік міркує, як сильно змінилися світ, смаки й звички людей. У стрічці краєвиди Рима поєднуються з роздумами головного героя про сутність буття. Стрічка отримала премію «Оскар» як найкращий фільм іноземною мовою. 

Стежте за оновленням інформації для подальших кінопоказів рубрики «Каннський фестиваль на UA: КУЛЬТУРА».

Нагадаємо, 16 квітня о 21:00 у прямому ефірі суспільних телеканалів UA: КУЛЬТУРА та UA: ХАРКІВ Сергій Жадан презентує дві свої книги, а вже о 22:00 презентація продовжиться в інтерактивному режимі на фейсбук-сторінці UA: КУЛЬТУРА.