Новини компанії

Березень 23, 2020

На UA: ЛЬВІВ стартував проєкт #ВажливоЗнати

#ВажливоЗнати від UA: ЛЬВІВ — це короткі ролики-експлейнери, де на поширені запитання про коронавірусну інфекцію, пандемію та карантин відповідають медики, психологи, освітяни, банкіри, посадовці й профільні експерти.

Минулого тижня проєкт запустили як міжпрограмні аудіоролики на Українському радіо Львів. Згодом #ВажливоЗнати діджитал-команда Львівської філії Суспільного адаптувала й для цифрових платформ UA: ЛЬВІВ. Перше відео для соцмереж — про те, чи може вакцинація від грипу зменшити ризик інфікуватися COVID-19. Нові ролики з’являтимуться на фейсбук-сторінці каналу щобудня.

«У #ВажливоЗнати ми простими словами відповідаємо на найрізноманітніші, деколи навіть дивні запитання наших радіослухачів і підписників у соцмережах про COVID-19 та карантин. Тільки за допомогою поінформованості можна боротися з фейками й панікою», — переконана продюсерка Львівської філії Суспільного Ірина Сандуляк-Білоус.

Нагадаємо, команда UA: ЛЬВІВ та Українського радіо Львів інформує мешканців Львівщини про головні події регіону в дещо зміненому режимі на час карантину.

Також дивіться всеукраїнський міжплатформовий марафон «На карантині» в будні на Суспільному.