Новини компанії

Березень 19, 2020

Суспільний мовник запускає марафон «На карантині»

Сьогодні, 19 березня, Суспільний мовник запускає щоденний міжплатформовий марафон «На карантині»

Марафон стартує на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, каналах регіональних філій та цифрових платформах. Окремі матеріали виходитимуть в ефірі першого каналу Суспільного радіо UA: Українське радіо.

UA: ПЕРШИЙ транслюватиме марафон у будні з 12:30 до 16:15, із двома випусками «Новин» о 13:00 та 15:00. В ефірі каналів регіональних філій глядачі дивитимуться його з 13:40 до 16:15. «На карантині» показуватимуть наживо на ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ, окремі стріми — на фейсбук-сторінках UA: ПЕРШИЙ, Суспільне Новини та регіональних філій. 

За словами керівниці проєкту Ангеліни Карякіної, фокус марафону — життя звичайних українців, які змушені залишатися вдома або ж навпаки працюють у посиленому режимі.

«Ми хочемо побачити й показати країну, у якій життя на час карантину не просто не зупиняється, а розкривається з іншої перспективи. Що робить українська влада, які можливості убезпечити себе та отримати інформацію і допомогу мають громадяни, що відбувається в містах та на кордонах, як живуть ті, хто передусім працює на подолання епідемії — лікарі, медсестри, поліцейські, прикордонники, комунальники, пожежники. Навіть така складна ситуація, як карантин — можливість показати, що ми люди й можемо допомагати одне одному. Життя українців складається не лише з позачергових засідань парламенту та Кабміну — а й з простої, але життєво важливої допомоги й праці. Саме це й буде фокусом нашого марафону», — розповіла Ангеліна Карякіна.

Під час марафону «На карантині» журналісти Суспільного працюватимуть наживо, дотримуючись законодавства й карантинних обмежень. Вони покажуть ситуацію в містах і селах країни: що відбувається в громадських місцях, на зупинках транспорту, на ринках, у церквах та на трасах обласного значення.

На прямий ефір марафону щодня запрошуватимуть гостей, які поділяться експертною думкою. Сьогоднішні гості — голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький і генеральний директор Центру громадського здоров’я МОЗ Володимир Курпіта, із регіонів чекають включення голів ОДА та мерів.

Корисні матеріали, цікаві історії та новини марафону шукайте в соцмережах за хештегом #накарантині