Новини компанії

Лютий 25, 2020

День кримського спротиву російській окупації на UA: КРИМ

26 лютого в День кримського спротиву російській окупації суспільний телеканал UA: КРИМ підготував спеціальний ефір. Телеканал транслюватиме наживо форум «Age of Crimea» («Час Криму») та о 18:20 покаже прямоефірний спецпроєкт до шостої річниці спротиву російській окупації.

Модераторами спецпроєкту стануть дві пари ведучих — український журналіст Андрій Куликов із кримськотатарською журналісткою Ельвіною Сеїтбуллаєвою та виконавчий продюсер UA: КРИМ Осман Пашаєв із продюсеркою Радіо Крим.Реалії Катериною Некречею.

Спецпроєкт до Дня кримського спротиву російській окупації має нагадати про незаконну анексію півострова та її наслідки. Суспільний мовник уже не вперше готує проєкти до Дня кримського спротиву окупації півострова, цього разу його транслюватиме суспільний телеканал UA: КРИМ.

«Про тимчасову втрату Криму повинна пам'ятати кожна людина в цій країні. Цей марафон і токшоу мають нагадати, чий Крим, — коментує виконавчий продюсер UA: КРИМ Осман Пашаєв. — Для мене, як продюсера Суспільного, непросто робити такі проєкти. Потрібно, щоб кожному громадянинові України не тільки боліло на словах, а й хотілося та вірилося, що анексія — це дуже тимчасове явище. Проте багато чого залежить саме від волі громадян цієї країни, від їхнього налаштування, розуму, упевненості й навіть гнучкості йти на непрораховані окупантами кроки».

Також із 10:00 до 18:00 UA: КРИМ транслюватиме форум «Age of Crimea», присвячений шостій річниці окупації Криму. У його межах обговорюватимуть події незаконної анексії півострова Росією — від порушення прав людини до викликів, що пов’язані з безпекою в Чорноморському регіоні.

Серед гостей форуму — президент України Володимир Зеленський, міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, міністр закордонних справ Вадим Пристайко, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, а також режисер і колишній політв’язень Кремля Олег Сенцов.

Дивіться спеціальний ефір до Дня спротиву російській окупації з 10:00 до 21:00 на UA: КРИМ та на фейсбук-сторінці телеканалу.